Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Ankety v chatech

Pavel Trousil 16.01.2019

Viber uvádí novou funkci Polls, která umožňuje hlasovat a vyjádřit tak svůj názor ve skupinových chatech a v komunitách.

Nová funkce rozšíří možnosti komunikace mezi uživateli, protože jim dává možnost vyjádřit svůj názor na jakékoliv téma. Umožňuje také každému, kdo se zúčastní dané konverzace sledovat, jaké názory mají ostatní na určité téma a to přehledně, aniž by se museli probírat tisíci odpovědí a názorů.

Účastníci komunikace v komunitách a skupinových konverzacích si snadno vytvoří anketu kliknutím na ikonku Polls, kterou naleznou po stažení nejnovější verze Viber a která je umístěna ve spodní liště. Pak stačí napsat otázku a zadat až deset možností pro odpovědi. Každý, kdo se hlasování zúčastní, vyjádří svůj názor kliknutím na srdíčko umístěné vedle své odpovědi. V přímém přenosu pak může sledovat, jak se hlasování vyvíjí. Uživatelé ve skupinové konverzaci mohou vidět, jak členové hlasovali kliknutím na jednotlivé odpovědi. V komunitách je hlasování anonymní.

inner-image-polls-nahled

Ankety se mohou používat jen pro zábavu, když chcete zjistit, o čem se dál bavit, vybrat dárek pro kamaráda nebo si udělat plány na večer. Přidání ankety je ale také skvělým způsobem, jak do konverzace účastníky aktivně zapojit.Viber uvedl novou funkci Polls nejdříve ve svých oficiálních komunitách pro jednotlivé trhy v region střední a východní Evropy. Účastníci měli možnost otestovat novou funkci a odpovědět na otázku, co by podle nich měl Viber přinést uživatelům v novém roce. Tyto ankety měly velmi vysokou účast a Viber díky nim získal důležité informace a o tom, co si jeho uživatelé přejí. Ukázalo se, že uživatelé Viberu nejvíce ocenění nové samolepky ve svých jazycích a také nové funkce v rámci aplikace. Uvítají také možnost poznávat nové Communities (komunity) a jejich účastníky.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud