Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Black Friday na Temu: vybrali jsme největší slevy na příslušenství pro vaši elektroniku

Jakub Fišer 26.11.2023
Zdroj: Freepik

Vánoce se kvapem blíží a právě tento pátek vyvrcholila nákupní horečka zvaná Black Friday. V několika předchozích článcích jsme informovali o největších slevách na telefony, hodinky nebo třeba tablety. Nyní se podíváme na e-shop Temu, který je proslulý svou nabídkou zajímavých doplňků a příslušenství pro vaši elektroniku.

Kapitoly článku

Temu na svých stránkách, v kategorii elektroniky a příslušenství, garantuje slevy přesahující 80 %. Není však zcela jasné, jak skutečné některé slevy jsou, a na kolik jde pouze o výmysl obchodníků. Pokusili jsme se pro vás vybrat ty nejlevnější doplňky, které určitě můžete využít buď vy, anebo se budou hodit jako sympatický vánoční dárek pro někoho blízkého.

Příslušenství za 20 korun

Začneme od produktů s cenou kolem pár desítek korun. Za 21 Kč (sleva 87 %) můžete mít kapesní adaptér z USB-C na USB-A. Když připlatíte 50 korun, můžete za 71 Kč (sleva 68 %) získat speciální sadu kapesních redukcí, kde se nachází USB-C na USB-A, USB-C na Lightning, kratičký USB-C kabel, a USB-C na microUSB. Součástí sympatické sady je i sponka na vytažení SIM karty.

Sada redukcí z Temu
Zdroj: Temu

Další nabídka za pár korun je trojnohý stativ s protiskluzovými nožičkami. Za 22 Kč (sleva 80 %) jde rozhodně o zajímavou nabídku, kromě klasického telefonu do něj můžete zacvaknout i klasickou akční kamerku, popřípadě si z něj udělat stojánek na mobil nebo tablet.

Za necelou stovku koupíte také FM transmitter do auta, který může přes kabel nebo Bluetooth přehrávat hudbu přes frekvence v autorádiu. Transmitter má vlastní ovládací panel, dvakrát USB-A a jedno USB-C.

Bezdrátová sluchátka z Temu
Zdroj: Temu
Myš z Temu
Zdroj: Temu

Příslušenství od 100 korun

Pokud si připlatíte více jak 100 korun, za cenu 148 Kč (sleva 68 %) můžete mít třeba roztomilá náhlavní bezdrátová sluchátka s ušima na mostu, která svítí ve tmě. Pro děti naprosto ideální dárek. Sluchátka mají na boku ovládací panel, bohužel jim chybí aktivní potlačení hluku.

Neméně zajímavým doplňkem pro váš počítač může být ergonomická pracovní myš. Ta má dvě klasická tlačítka s tichým stiskem, atypicky umístěné kolečko, odkladovou plochu pro palec a ještě dvě extra tlačítka. Výhodou je, že funguje bezdrátově díky externímu USB-A donglu.

Zdroj: Temu


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbitVšechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud