Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bose SoundSport Free Limited: sto kusů pro ČR

redakce 22.01.2019

Bose představuje na českém trhu limitovanou edici sportovních, bezdrátových sluchátek SoundSport Free ve fialové unisex barvě s atraktivní texturou.

Uživatele, kteří chtějí být skutečně unikátní, potěší zpráva, že na český trh se právě nyní dostává pouze sto kusů těchto sluchátek. 

Největší předností sluchátek SoundSport Free je jejich zvuk. Jsou absolutně bez kabelů a do obou částí je vestavěna technologie Bluetooth, která zajišťuje jejich trvalé a spolehlivé spojení s telefonem nebo tabletem s bezdrátovým dosahem deset metrů. Sluchátka byla navržena s ohledem na vynikající poměr mezi velikostí, zvukovým výkonem, kvalitou, výdrží a spolehlivým uchycením v uších i při aktivním pohybu. Používají speciální hydrofobní membrány, které propouští zvuk v celém frekvenčním pásmu, ale brání proniknutí, byť jen kapky vody nebo potu k reproduktorům.

Vestavěné dobíjecí lithium-iontové baterie poskytují sluchátkům SoundSport Free energii až pro pět hodin hlasité hudby. Součástí balení je přenosné a ochranné pouzdro, které slouží zároveň jako další zásoba energie pro jejich dvojnásobné plné nabití.

Sluchátka SoundSport Free Limited ve fialové barvě se na našem trhu objeví již na přelomu ledna a února, v nabídce budou výhradně u prodejců Rstore a Basys.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud