Menu
Časopis Chip

AnyMP4 Audio Converter

AnyMP4 Audio Converter

AnyMP4 Audio Converter | Koláž: AnyMP4 Audio Converter

AnyMP4 Audio Converter převádí audio soubory do různých populárních zvukových formátů, jako jsou MP3 a AAC.Poradí si ale i s extrakcí zvuku z videosouborů. Plná verze - Chip 02/2023.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Praktický audiokonvertor může být dobrým pomocníkem, když chcete poslouchat hudební soubory na svém mobilu. Své zvukové soubory můžete snadno stříhat a spojovat.

Pokud máte zvukový soubor v jiném než běžném formátu, měli byste jej převést do jiných zvukových formátů, abyste jej mohli přímo přehrát. AnyMP4 audio konvertor vám nabízí možnost převést audio do různých audio formátů. Pokud chcete audio soubor poslouchat na různých mobilních zařízeních, tento konvertor vám také poslouží. Nabízí mnoho formátů pro různá zařízení, například iPhone/iPad a zařízení se systémem Android. Stačí několik kliknutí a můžete si vychutnat svou oblíbenou hudbu na přenosném zařízení. AnyMP4 Audio Converter si poradí i s extrakcí zvuku z videosouborů. Video je velmi oblíbené, protože můžete nejen slyšet zvuk, ale také vidět obraz. Pokud se vám tedy velmi líbí pouze hudba z videa, ale obraz pro vás není nezbytný, pomůže vám s tím tento výkonný konvertor zvuku.

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

Pomocí aplikace můžete z videa extrahovat zvuk a převést jej do požadovaného zvukového formátu podle vaší potřeby. Je velmi důležité zmínit, že můžete získat zvukový soubor v kvalitě stejné jako v původním videu. AnyMP4 Audio Converter převádí audio soubory do různých populárních zvukových formátů, jako jsou FLAC, WAV, WMA, AAC, ALAC, AC3, AIFF, AMR, AU, MP3, MP2, M4A, MKA a OGG. Kromě skvělé kvality výstupních souborů je převodník i velmi rychlý. Díky funkci dávkové konverze můžete snadno převést až osm audio a video souborů najednou. I když jste jen začátečník, program se vám bude snadno ovládat.

  • Jazyk: anglicky, německy
  • Windows XP-11 (32/64 bit)
  • Registrace do konce února 2023

Roční plnou verzi programu AnyMP4 Audio Converter v ceně 800 korun můžete po aktivaci používat bez funkčních omezení včetně průběžných aktualizací, ovšem bez nároku na technickou podporu a upgrade na vyšší verzi. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

 | Zdroj: AnyMP4 Audio Converter

Zdroj: AnyMP4 Audio Converter

 | Zdroj: AnyMP4 Audio Converter

Zdroj: AnyMP4 Audio Converter

 | Zdroj: AnyMP4 Audio Converter

Zdroj: AnyMP4 Audio Converter

Díky různým editačním funkcím, které tento audio konvertor nabízí, můžete snadno stříhat zvukové klipy nebo je spojovat do nového zvukového souboru. Můžete také upravit zvukový efekt a upravený soubor si předem poslechnout. Pokud chcete zachovat nebo odstranit pouze část zvuku/videa, pomůže vám tento profesionální převodník zvuku. Přetažením příslušného posuvníku v okně "Trim" můžete definovat počáteční a koncový čas a audio přímo zkrátit. Pokud chcete sloučit více zvukových souborů do nového jediného zvukového souboru, funguje tento převodník zvuku také. Aplikace umožňuje spojit několik zvukových souborů dohromady. Po konverzi můžete získat jediný zvukový soubor přesně podle svých představ. Funkce "Edit" umožňuje upravit parametry zvuku. Pomocí tohoto převodníku zvuku můžete upravit hlasitost původního zvuku od 0 do 199 procent.

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2023

Obsah: Všechna témata Chipu 02/2023


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení