Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Password Boss Premium

Password Boss Premium

Password Boss se postará o všechny vaše přihlašovací údaje, hesla, čísla kreditních karet a další citlivá data, která si potřebujete někam uložit. Plná verze - Chip 04/2016.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chcete dbát na základní bezpečnostní pravidla a používat k různým internetovým účtům silná a hlavně různá hesla? Pak je jistě nezvládnete nosit v hlavě.

Password Boss je velmi sofistikovaný správce hesel, který obsahuje šifrovanou databázi přihlašovacích údajů, hesel, platebních karet a dalších citlivých údajů, chráněnou jediným, silným hlavním heslem. Databáze hesel je automaticky zálohována do cloudu, přičemž si můžete dokonce vybrat, ve které zemi budou vaše data (v šifrované podobě) fyzicky uložena (kromě Spojených států například i Irsko, Německo, Austrálie, Japonsko ad.). Prostřednictvím cloudu se vaše data navíc synchronizují i se smartphony a tablety, pro které je Password Boss k dispozici ve formě mobilní aplikace (Android a iOS). Bezpečnost uložených hesel a dalších údajů lze dále zvýšit použitím dvoufázové autentizace a ve výbavě programu nechybí ani generátor dostatečně silných hesel. K rychlému vyplňování přihlašovacích údajů a formulářů na internetových stránkách slouží doplňky pro nejpoužívanější webové prohlížeče.

  • Jazyk: anglicky
  • OS: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Roční předplatné plné verze programu v ceně 750 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory.

Během prvního spuštění dojde k importu hesel, uložených v internetových prohlížečích. Budete mít možnost doplnit své osobní údaje pro vyplňování formulářů a také si odeslat odkaz na stažení aplikace Password Boss do vašeho smartphonu. Rovněž můžete do šifrované databáze uložit údaje ze své platební karty pro rychlé a bezpečné placení. V nabídce »Browser Extension« najdete rozšíření pro internetové prohlížeče Chrome, Firefox a Internet Explorer, po jejichž instalaci bude Password Boss spravovat přihlašovací údaje k webovým službám a usnadní vám přihlašování k vašim uživatelským účtům. Přihlašovací údaje můžete také spravovat v nabídce »Password Vault«. Do mobilní aplikace Password Boss se přihlásíte svým e-mailem a heslem, navíc ale budete potřebovat i ověřovací kód, který vám bude automaticky zaslán na váš e-mail. Pak si zvolíte PIN pro rychlý přístup k databázi a už budete mít ve svém smartphonu k dispozici hesla synchronizovaná s databází ve vašem počítači.

Pro plnohodnotné využití programu Password Boss je nezbytně nutné vytvořit si v programu uživatelský účet, prostřednictvím kterého budou všechna vaše hesla a další údaje uložené v šifrované databázi aplikace synchronizovány ve všech vašich zařízeních, včetně mobilních telefonů a tabletů s Androidem či iOS. K vytvoření účtu použijete svůj e-mail a heslo, které musí mít alespoň 8 znaků v kombinaci velkých a malých písmen, čísel a speciálních znaků. Je bezpodmínečně nutné, abyste si toto heslo důkladně zapamatovali.

Seznam všech plných verzí v Chipu 04/2016.


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení