Menu
Časopis Chip

Ušetřete s aplikacemi supermarketů

Ušetřete s aplikacemi supermarketů

Ušetřete s aplikacemi supermarketů | GettyImages

Vzhledem k prudkému růstu cen se zákaznici stále více zajímají o možnosti, jak na nákupech nezbytných potravin a věcí alespoň trochu ušetřit

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chip 04/2023:  Podle indexu spotřebitelských cen Českého statistického úřadu z ledna 2023 dosáhla meziroční inflace 17,5 %. Ceny některých potravin ale rostly ještě výrazně více – vejce a cukr o 85 %, mouka o 44 %, mléko o 40 % a vepřové i drůbeží maso o 37 %, resp. 32 %. Více než kdy jindy se proto vyplatí hledat možnosti, jak ušetřit. Pomoci mohou i mobilní aplikace velkých potravinářských řetězců, resp. členství v jejich zákaznických klubech. V těchto aplikacích najdete například speciální akce, věrnostní body a někdy i exkluzivní slevy, stejně jako další funkce, jako jsou nákupní seznamy, recepty nebo i možnost skenování čárových kódů na zboží a zaplacení za nákup.

Podívali jsme se blíže na sedm mobilních aplikací řetězců prodejen s potravinami a otestovali, jaké výhody zákazníkům skutečně nabízejí. Více se můžete dočíst v dubnovém Chipu, který je v prodeji už od 22. března.

Obsah: Všechna témata Chipu 04/2023


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení