Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Rychlá náhrada za omezeného Průzkumníka

Rychlá náhrada za omezeného Průzkumníka

Průzkumník souborů systému Windows nabízí jen omezené možnosti. Například FreeCommnader zastane jeho funkci mnohem lépe a nabízí praktické doplňkové funkce.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chip 06/2020: Průzkumník souborů je až příliš jednoduchý, málo přizpůsobitelný a pro ovládání těžkopádný. Pracovní prostředí je v řadě ohledů nelogické a chybí mnoho potřebných funkcí. Zastaralé zobrazení pouze v jednom okně, chybějící záložky a složité ovládací prvky pásu karet jsou další nepříjemností. Průzkumník nás pak nutí neustále někam přeskakovat a složitě kopírovat a přesouvat složky. Kromě toho nenabízí například funkci synchronizace složek ani užitečnou možnost přejmenování více souborů.

Jednoduchým řešením je vyměnit Průzkumníka za FreeCommander, který těmito neduhy netrpí. Kromě toho je to velice efektivní správce souborů, obsahuje řadu užitečných funkcí a nástrojů, které jinak musí uživatelé počítačů kupovat ve formě samostatných programů. Jedná se tedy o skutečnou náhradu za Průzkumníka souborů, kterou lze doporučit. Možných kvalitních náhradníků je ale více.

Obsah: Všechna témata Chipu 06/2020

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení