Menu
Časopis Chip

Zářící televizní obrazovky

Zářící televizní obrazovky

Zářící televizní obrazovky | Foto: CHIP

Mnoho výrobců nyní nabízí chytré žárovky. Společnost Philips slibuje v tomto směru pohlcující zážitek prostřednictvím zařízení Play HDMI Sync Box a připojených žárovek Hue.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chip 06/2020: Dobrý zvuk a příjemné okolní osvětlení: pro působivý televizní nebo herní zážitek je tu celá řada funkcí a zařízení, které musí být vzájemně kompatibilní. Systém domácího kina se snadno nainstaluje a zprovozní a můžete se také snadno upgradovat. Pokud jste se svým televizním přijímačem jinak spokojeni, asi nebudete chtít investovat spoustu peněz do nového s funkcí Ambilight. Existuje ale i jiné řešení pro zajištění hry světel, naplňující místnost – a to také od společnosti Philips: chytré žárovky Hue v kombinaci s novou krabičkou Play HDMI Sync Box, která synchronizuje Hue osvětlení s dějem na obrazovce.

Takováto světelná show ale není zrovna levná. K vizuálnímu zážitku totiž potřebujete také další vybavení, abyste mohli Ambilight zprovoznit. Pro interakci se Sync Boxem jsou vhodné všechny produkty řady Hue. Jak to celé funguje, jak těžké je to propojit a jak se nám výsledek líbil, se dozvíte v Chipu 6/2020.

Obsah: Všechna témata Chipu 06/2020


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Komerční sdělení