Menu
Časopis Chip

All In One Keylogger

All In One Keylogger

All In One Keylogger | Foto: CHIP

Program All In One Keylogger nepozorovaně na pozadí operačního systému sbírá informace o všech stisknutých klávesách a aktivitách uživatele. Půlroční verze - Chip 10/2017.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chcete mít dokonalou kontrolu nad tím, jak vaše děti používají počítač a internet? Snadno můžete zjistit všechny detaily o jejich webové komunikaci.

Především na dětské uživatele internetu čeká mnoho nástrah v podobě nebezpečných internetových stránek nebo třeba podvodníků používajících chatovací aplikace. S pomocí aplikace All In One Keylogger můžete sledovat každý krok uživatele počítače, včetně všech textů napsaných na klávesnici, obsahu zkopírovaného ze schránky, navštívených webových stránek nebo spuštěných aplikací. Kromě textového záznamu veškerých aktivit pořizuje All In One Keylogger také v pravidelném intervalu snímky obrazovky pro ještě lepší přehled o dění v počítači. Specialitou je záznam zvuku, který může být aktivován například jen při detekci hlasitých zvuků. Pořízené záznamy ukládá All In One Keylogger přímo ve sledovaném počítači, v nenápadně schované složce, ale může je také odesílat e-mailem nebo nahrávat na FTP server či jiné úložiště. Manipulace s programem All In One Keylogger je chráněna administrátorským heslem.

  • Půlroční verze
  • Uveřejněno na Chip DVD 10/2017
  • Info: www.relytec.com
  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi aplikace All In One Keylogger můžete po jednoduché registraci a aktivaci používat po dobu 180 dní, včetně případných aktualizací. Běžná cena licence aplikace All In One Keylogger je necelých 1 800 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Program All In One Keylogger pracuje nepozorovaně na pozadí operačního systému Windows a průběžně zaznamenává texty napsané na klávesnici, pořizuje snímky obrazovky a může nahrávat i zvuky. V nastavení si můžete detailně určit intervaly záznamů a třeba i výjimky ze sledování. Nejdůležitější součástí ovládacího rozhraní aplikace All In One Keylogger je »Prohlížeč záznamů«, ve kterém můžete procházet snímky obrazovky, zvukové záznamy i texty vypsané na klávesnici. Pro lepší přehled je k dispozici i kalendář záznamů a jejich přehled tříděný do kategorií. Záznamy pořízené programem All In One Keylogger mohou být průběžně odesílány e-mailem nebo ukládány na FTP server či do jiného úložiště v lokální síti. Můžete si přitom detailně nastavit, jaké záznamy a jak často budou ze sledovaného počítače odesílány.

Program All In One Keylogger v placené verzi může v počítači pracovat zcela skrytě - bez ikony v nabídce Start, na pracovní ploše a v oznamovací oblasti hlavního panelu (vedle hodin) a dokonce i bez zobrazení příslušného procesu ve správci úloh. Jeho ovládací okno můžete vyvolat vypsáním hesla v jakékoli aplikaci (proto by heslem nemělo být běžné slovo). Verze z Chipu zobrazuje trvale ikonu aplikace All In One Keylogger v oznamovací oblasti, kterou nelze skrýt.

Seznam všech plných verzí v Chipu 10/2017

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Komerční sdělení