Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Zemana AntiLogger

Zemana AntiLogger

Program Zemana AntiLogger Premium ochrání počítač před veškerými špehovacími programy a nástroji, které zaznamenávají aktivity uživatele na počítači a snaží se tak získat jeho důvěrné osobní údaje. Plná verze - Chip 11/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Každý, kdo na svém počítači využívá služeb internetového bankovnictví nebo platí kartou, by měl svůj počítač účinně chránit.

Program Zemana AntiLogger je výkonný a efektivní nástroj s přehledným a snadno ovladatelným uživatelským rozhraním. Aplikace chrání počítač proti jakýmkoli pokusům o zaznamenání nebo odcizení vašich soukromých dat a okamžitě zablokuje jakoukoli podezřelou aktivitu. Program pomocí protokolu SSL zajistí bezpečný přenos dat prostřednictví internetu a spolehlivě tak ochrání čísla vašich kreditních karet a přihlašovací údaje k internetovému bankovnictví a dalším službám. Ochrana v reálném čase se zapnutým aktivním testovacím prostředím v cloudu Pandora umožňuje ochranu před nejnovějšími hrozbami a ransomwarem, který zašifruje obsah disku napadeného počítače. Samozřejmostí je standardní antivirová kontrola (malware scanner), která vyhledá a odstraní případný škodlivý software skrytý v počítači. Není-li program uživatelem vypnut, běží na pozadí systému a nabízí tak ochranu před případným útokem a infekcí počítače v reálném čase. Každý neznámý soubor bude před svým puštěním v počítači pečlivě analyzován pomocí cloudové technologie Pandora, čímž je dále zvýšena ochrana proti novému malwaru.

  • Jazyk: česky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Roční plná verze programu včetně updatů v ceně cca 615 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Hlavní okno programu je jednoduše a přehledně uspořádáno a najdete zde informace o aktuálním stavu ochrany počítače, naposledy provedené kontrole i o termínu, kdy končí platnost licence. V pravé horní části jsou umístěna tlačítka pro přístup do nastavení programu, pro zobrazení karantény a pro zadání licenčního klíče. Ihned po dokončení instalace a aktivace programu vám doporučujeme provést úvodní kontrolu počítače kliknutím na tlačítko »Skenovat«. Ta v závislosti na velikosti pevného disku, množství dat na něm uložených a na rychlosti počítače může trvat i deset a více minut. V nastaveních programu vám doporučujeme na kartě »Ochrana v reálném čase« označit zaškrtávací políčko »Aktivovat testovací prostředí v cloudu Pandora« a na kartě »Skenování« naplánovat pravidelnou kontrolu počítače v určitém čase a také zapnout volbu vytváření bodů obnovení systému.

Ihned po dokončení instalace a aktivace programu vám doporučujeme provést úvodní kontrolu počítače. Ta v závislosti na velikosti pevného disku, množství dat na něm uložených a na rychlosti počítače může trvat i deset a více minut. Doporučujeme vám také prohlédnout si nastavení programu a na kartě »Skenování« naplánovat pravidelnou kontrolu/skenování počítače v určitém čase a také zapnout volbu vytváření bodů obnovení systému. Na kartě »Ochrana v reálném čase« vám též doporučujeme označit zaškrtávací políčko »Aktivovat testovací prostředí v cloudu Pandora« pro maximální ochrana počítače před novými hrozbami. Upravovat pokročilá nastavení pak stejně jako autoři programu doporučujeme pouze zkušeným uživatelům.

Seznam všech plných verzí v Chipu 11/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení