Menu
Časopis Chip

Dokonalé zabezpečení zdarma

Dokonalé zabezpečení zdarma

Dokonalé zabezpečení zdarma | Zdroj: Getty images

Počítače a další domácí zařízení by měly být už od výrobce maximálně zabezpečeny. Často tomu tak ale bohužel není. Chip vám ukáže, jak můžete zvýšit bezpečnost pomocí správného nastavení a využití bezplatných nástrojů.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chip 12/2021: Skutečnost, že technická zařízení a digitální služby asi nikdy nebudou úplně dokonalé, není sama o sobě tak špatná. Potřebujete jen strategii, jak na nedokonalost reagovat. Stránky prosincového Chipu se věnují zabezpečení nejčastěji používaných technických zařízení, jako jsou osobní počítače, notebooky, smartphony, Wi-Fi routery a zařízení chytré domácnosti.

Hlavní část se zabývá především systémem Windows, zabezpečení Macu shrnujeme stručněji. Dále jsme se blíže podívali na systémy Android, iOS a také na Wi-Fi routery. Naše tipy pro systém Windows platí pro verze Windows 10 i 11. Pokud stále používáte systém Windows 7: Společnost Microsoft již nenabízí podporu tohoto systému pro domácí uživatele. Proto prvním bezpečnostním opatřením, které byste měli udělat, by měl být přechod na novější verzi systému Windows. Máme pro vás užitečné tipy i šikovné nástroje, za které nemusíte nic zaplatit.

Obsah: Všechna témata Chipu 12/2021


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení