Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Avast Mobile Security 2019 Pro

Avast Mobile Security 2019 Pro

Avast Mobile Security 2019 Pro | Krabice: koláž CHIPu

Avast Mobile Security 2019 patří k nejpokročilejším nástrojům na ochranu mobilních zařízení před škodlivými aplikacemi, útoky z internetu i nenechavci. Navíc obsahuje nástroje pro optimalizaci chodu mobilu a prodloužení výdrže baterie. Plná verze - Chip 07/2019.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chcete-li svůj smartphone zabezpečit nejen před viry, ale také před kýmkoli, komu se vaše zařízení dostane do ruky, potřebujete víc než jen antivir.

Hlavní funkcí aplikace Avast Mobile Security 2019 je kontrola všech aplikací, nově instalovaných do vašeho smartphonu či tabletu, stejně jako pravidelné testy obsahu celého mobilního zařízení, včetně kontroly jeho nastavení. Avast Mobile Security vás tedy například upozorní na možnost změny konfigurace vašeho smartphonu pro zvýšení jeho zabezpečení a rovněž varuje před nebezpečnými webovými stránkami. Velmi užitečné jsou ale také funkce na zabezpečení jednotlivých aplikací před jejich neoprávněným spuštěním, stejně jako možnost uzamknout fotky, které nechcete ukazovat společně se snímky z dovolených. K chráněným aplikacím a fotkám se nikdo cizí nedostane. Nad rámec běžných funkcí Androidu na vystopování ztraceného nebo odcizeného smartphonu nabízí Avast Mobile Security také varování při vyjmutí SIM karty a pořizuje snímky a nahrávky toho, kdo se snaží telefon neoprávněně odemknout. V tištěném Chipu najdete dvoustránkový článek o funkcích a používání aplikace.

  • Plná verze
  • Uveřejněno v Chipu 07/2019
  • Info: www.avast.cz
  • Jazyk: česky
  • Android 4.1 a novější
  • On-line registrace

Plnou verzi aplikace Avast Mobile Security 2019 Pro můžete po instalaci a aktivaci používat po dobu jednoho roku včetně updatu. Běžná cena roční licence aplikace je 220 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční mobil nebo tablet a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Hlavním úkolem aplikace Avast Mobile Security je ochrana mobilního zařízení před škodlivým softwarem. Avast Mobile Security proto kontroluje veškerý nově instalovaný software, ale také umí prověřit již instalované aplikace, systémová nastavení i kompletní obsah úložiště smartphonu. Tyto testy se spouští ručně, nebo mohou být prováděny automaticky. Ochrana před odcizením nebo jakoukoli neoprávněnou manipulací se zařízením, hlídá výměnu SIM karty a při pokusech o odemknutí zařízení pořizuje snímky přední kamerou smartphonu i zvukové záznamy. Ztracené či odcizené zařízení lze vystopovat, zablokovat a smazat jeho obsah. Avast Mobile Security umí také zamykat jednotlivé aplikace, pro jejichž spuštění bude vyžadován PIN kód, gesto nebo otisk prstu. Můžete pak půjčit telefon třeba dětem, bez obav, že by třeba smazaly pracovní e-maily. Podobně lze ochránit i fotografie, které nechcete nikomu ukazovat.

Aplikace Avast Mobile Security je k dispozici hned ve třech různých variantách. Základní ochranu poskytne i její bezplatně dostupná edice, komerční verze Pro pak přidává například funkce na odstranění obtěžující reklamy, zamykání aplikací, trezor na fotky nebo třeba fotopast na zloděje, kteří se pokoušejí smartphone neoprávněně odemknout. V nejlépe vybavené edici Ultimate doplňuje Avast Mobile Security ještě funkci VPN na ochranu dat během připojení k veřejným Wi-Fi sítím a výběr lokace připojení.

Seznam všech plných verzí v Chipu 07/2019

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení