Menu
Časopis Chip

Windscribe VPN - 50 GB zdarma

Windscribe VPN - 50 GB zdarma

Windscribe VPN - 50 GB zdarma | Krabice: koláž CHIPu

 LICENCE ZDARMA  Zaregistrujte si až tři roční licence Windscribe VPN. Jde o šifrovanou službu, která zabezpečí internetovou komunikaci a ochrání vaše data a soukroumí i ve veřejných Wi-Fi sítích.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Využijte možnost si zaregistrovat až tři licence s velkorysým datovým limitem 50 GB měsíčně pro domácí i firemní zařízení. Určeno pro počítače, mobily, NAS a chytré TV.

 

AKCE BYLA UKOČENA

 

Registrační zpráva dorazí do několika minut. K jedné registrační adrese je možné získat jeden aktivační klíč. Pokud chcete získat více aktivačních klíčů, použijte jiné e-mailové adresy. Jestliže použijete stejnou adresu opakovaně, registrační server vám zašle licenci pouze jednou. Nepoužité aktivační klíče můžete bezúplatně věnovat. Období provedení registrace, instalace a aktivace je zaručeno do konce července 2019. V případě Gmailu najdete zprávu ve složce »Promoakce«, v případě Seznamu najdete zprávu ve složce »Hromadné«.

Služby jako Windscribe, které šifrují přenášená data a směrují internetové připojení přes anonymní servery, mají hned několik možností využití. Jejich použití je důležité především v případě, že jste připojeni k nezabezpečené Wi-Fi síti a potřebujete pracovat s internetovým bankovnictvím nebo třeba nakupovat v e-shopu s použitím platební karty. Windscribe v tomto případě zabezpečí datový přenos proti odposlechu. Velkou roli hraje i anonymizace internetového připojení, která vás ochrání před špehováním na internetu a zobrazováním personalizované reklamy. A v neposlední řadě vám služba Windscribe také zpřístupní internetové služby s regionálním omezením. Díky přesměrování připojení přes servery ve Spojených státech nebo třeba Velké Británii získáte přístup například k videoserverům televizních stanic, které jsou jinak dostupné pouze z území zmíněných států.

  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/10
  • Linux, macOS, iOS, Android


Když už budete mít svůj aktivační klíč, tak si v dalším kroku vytvořte nový uživatelský účet u výrobce - navštivte proto stránku www.windscribe.com/signup a zde si zvolte uživatelské jméno a heslo, zadejte e-mailovou adresu a po kliknutí na volbu »Have a Voucher?« také aktivační kód, který jste získali registrací výše. Zadané údaje potvrďte tlačítkem »Create Free Account« a vyčkejte, než vám na zadanou adresu přijde e-mail s ověřovacím odkazem. Klikněte na odkaz »Confirm E-mail« a můžete se pustit do instalace programu v počítači nebo aplikace v mobilu. K jednomu uživatelskému účtu můžete připojit libovolný počet nejrůznějších zařízení, limituje vás jen celkový objem přenesených dat 50 GB měsíčně. Upozornění: Pokud byste měli z minulosti u výrobce zaregistrovaný účet s podobnou promoakcí, je nutné si zaregistrovat nový účet s jinou e-mailovou adresou.

Stáhněte a instalujte klienta služby Windscribe. Po prvním spuštění potvrďte, že již máte uživatelský účet a pokračujte k přihlášení. Určeno pro Windows XP a vyšší, macOS, Linux, pro mobily s Android a iOS, pro chytré TV s KODI, pro NAS Synology a QNAP. a jako doplněk pro browsery Chrome, Firefox a Opera.

Pro registrace programů z Chipu doporučujeme si zřídit e-mail ve službě Google Mail www.google.com/gmail. Předejdete většině registračních problémů!

Pro použití služby Windscribe je nezbytný uživatelský účet, prostřednictvím kterého se pak přihlašujete do aplikace v počítači nebo třeba v iPhonu. Měsíční 100GB limit pro přenos dat je asi dostatečný, je ale třeba počítat se snížením přenosové rychlosti kvůli přesměrování připojení. Použití aplikace Windscribe ve Windows je naprosto jednoduché, stačí se jen přihlásit uživatelským účtem a následně si zvolit zemi, přes kterou chcete vaše internetové připojení přesměrovat. Pokud vám nejde o zpřístupnění lokálně omezených služeb, ale jen o ochranu připojení, zvolte server doporučovaný aplikací. Pro bezpečné surfování po internetu lze použít i doplněk Windscribe pro internetové prohlížeče Chrome, Firefox nebo Opera. Optimální je ale kombinace doplňku a klasické Windscribe aplikace, která zajistí bezpečný přístup na internet i z dalších používaných programů.

Velkou zajímavostí programu Windscribe je možnost filtrování internetového provozu s pomocí funkce R.O.B.E.R.T. Podle uživatelského nastavení umí vestavěný firewall blokovat například škodlivý software, sledovací a reklamní systémy, pornografické stránky i weby sociálních sítí nebo třeba stránky, které využívají výkon počítačů svých návštěvníků na těžbu kryptoměn. V základní verzi programu Windscribe blokuje R.O.B.E.R.T malware, další funkce jsou k dispozici jen u placených uživatelských účtů.

Seznam všech plných verzí v Chipu 06/2019

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení