Menu

Chrome aplikace pro pracovní plochu

10.10.2013 15:51 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Chrome aplikace pro pracovní plochu

Chrome aplikace pro pracovní plochu | foto: CHIP

Poté, co ovládl internetové vyhledávání i surfování a následně i svět operačních systémů pro smartphony a tablety, zahajuje Google útok na počítače s Windows.

Google vytvořil nebo formou akvizic nakoupil celou řadu zajímavých aplikací, které měly až donedávna jednu zásadní nevýhodu: nebylo je možné používat bez připojení k internetu. U nás, kde je mobilní internetové připojení (mimo velká města) nejen velmi nestabilní a pomalé, ale také značně drahé, je to velký handicap. Nově se však můžete pustit do testování nové sady užitečných programů od Googlu i dalších nezávislých tvůrců, z nichž některé už připojení k internetu nepotřebují. Jedno přitom mají společné: pohání je jádro internetového prohlížeče Google Chrome, který je již delší dobu celosvětově nejpoužívanější aplikací pro surfování po internetu.

Více se o nových Chrome aplikacích, spouštěných mimo okno internetového prohlížeče, dočtete v listopadovém Chipu, který vychází již 17. října 2013.

chrome-aplikace-nahled

Komentáře

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.