Menu

Plná verze pro 03/2015: Expert PDF 9 Professional

17.02.2015 07:54 | Martin Kučera + Přidat komentář
Plná verze pro 03/2015: Expert PDF 9 Professional

Plná verze pro 03/2015: Expert PDF 9 Professional | foto: CHIP

Dokumenty ve formátu PDF mají řadu užitečných vlastností a výhod, ovšem ve chvíli, kdy potřebujete třeba jen drobně upravit jejich obsah, narazíte – pokud tedy nevlastníte specializovaný program.

Plná verze programu Expert PDF 9 Professional vám umožní pracovat s obsahem PDF dokumentů, samozřejmě v případě, že nebude chráněn šifrováním a přístupovým heslem. I pokud nepotřebujete upravovat textový nebo grafický obsah PDF dokumentů, mohla by se vám hodit další důležitá funkce programu, kterou je převod PDF souborů do formátu vhodného k úpravám ve Wordu. Program automaticky rozpozná bloky s textem i grafiku a vše převede do upravitelné podoby. Podobně můžete pracovat i s dokumenty naskenovanými z papírové předlohy, které lze pomocí funkce OCR převést do formátu, se kterým bude možné následně pracovat. Dále jsou k dispozici i funkce na revize PDF dokumentů nebo nastavení jejich zabezpečení proti otevření či nepovoleným úpravám. Tato plná verze vyjde v Chipu 03/2015 již 20. února 2015.

pdf

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.