Menu

Připravujeme pro Chip 3/2015: Starý smartphone rychlý jako nový

16.02.2015 16:08 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Připravujeme pro Chip 3/2015: Starý smartphone rychlý jako nový

Připravujeme pro Chip 3/2015: Starý smartphone rychlý jako nový | foto: CHIP

Nedostatek místa v paměti, pomalé reakce, padající aplikace: se staršími smartphony bývají často problémy. Váš telefon ale může opět běžet svižně a stabilně.

zrychleni-nahled Smartphony stárnou velice rychle. Je-li systém a telefon nový, vše běží spolehlivě a hladce. Animace elegantně kloužou po displeji, čas pro spuštění aplikace je krátký, programy běží stabilně, životnost baterie je slušná a úložný prostor se zdá nekonečný. Po mnoha nainstalovaných a odinstalovaných aplikacích, aktualizacích firmwaru i programů a každodenním používání se ale začíná bývalý klenot tak nějak zadrhávat, neustále si stěžuje na nedostatek paměti a práce s ním už není žádná legrace a pohoda. Pád z vrcholu high-tech zařízení přitom přijde až příliš brzy a je strmý a neúprosný.

Tento proces ale naštěstí (alespoň většinou) není neodvratný. Místo toho, abyste investovali další tisíce do nového smartphonu, který čeká časem stejný osud, můžete využít svůj starší telefon a pomocí několika celkem jednoduchých kroků ho opět dostat do formy. V článku, který připravujeme pro Chip 3/2015, vám ukážeme, jak pomocí drobných vylepšení a doladění uvolnit zaplněnou paměť, zbavit se padajících aplikací a zrychlit chod vašeho systému.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.