Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Do cíle snadněji s aplikací Uber

redakce 09.11.2016

Uber spustil zcela novou, intuitivní verzi aplikace__

Vzhled a funkce aplikace Uber byly od jejího posledního redesignu komplikované a někdy složité na navigaci. Aby Uber znovu obnovil čistotu a jednoduchost původní verze a nemusel obětovat oblíbené funkce v aplikaci, vytvořil zcela novou verzi, která je ještě rychlejší a chytřejší. Nová aplikace Uber se přizpůsobuje zákazníkovi. Vychází z toho, že čas je vzácnost a informaci, kterou uživatel potřebuje, musí mít k dispozici na jeden dotek. Rozdíly v nové aplikaci se točí kolem jednoduché otázky: „Kam to bude?“. Pokud uživatelé začnou zadáním cíle cesty, umožní jim aplikace snadněji přizpůsobit cestu na míru.

Další funkce nové aplikace Uber:

  • Zkratky : Nová aplikace Uber se učí z předchozích cílů cest pasažérů. Pravidelní cestující tak uvidí na své domovské obrazovce „zkratky“, které předvídají, kam asi budou chtít jet. To znamená, že k určení cesty stačí jedno poklepání.
  • Integrovaný kalendář : Již brzy nebude nutné prokousávat se druhou aplikací pro vyhledání adresy místa nadcházející schůzky. Propojením aplikace Uber s kalendářem se schůzky a setkání automaticky zobrazí jako „zkratky“.
  • Vyhledávání lidí : Víme, že lidé často využívají Uber k setkáním s přáteli, ale zjistit, kde přesně se nacházejí, vyžaduje posílání zpráv sem a tam. Již brzy bude představena nová funkce, která umožní zadat jako cíl cesty osobu. Stačí synchronizovat osobní kontakty s aplikací, napsat do vyhledávacího řádku jméno osoby, a jakmile potvrdí své umístění, je možné vyrazit na cestu.
  • Ceny předem a čas příjezdu : Nyní bude mnohem snazší porovnat cenu všech nabízených služeb předem. U uberPOOLu a uberPOP/uberX bude navíc možné vidět, kdy uživatelé dorazí do cílové stanice.
  • Integrované služby na cestě : Uber již brzy nabídne další služby přizpůsobené na míru cestujícím jako vyhledávání nejbližších odjezdů vlaků, autobusů a metra, procházení recenzí např. restaurací přímo z aplikace, používání filtrů nebo poslouchání muziky pro lepší náladu.

Pro více informací o nové aplikaci navštivte uber.com/whereto.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud