Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Domácí cloud

redakce 17.07.2012

Iomega EZ Media & Backup Center je nové úložiště společnosti Iomega pro domácí sítě. Umožňuje sdílení a přístup k souborům, fotografiím, videím a hudbě ve všech počítačích domácí sítě. Díky technologii Iomega Personal Cloud a mobilní aplikaci Iomega Link pro zařízení se systémem Apple iOS můžete navíc obsah sdílet i na mobilní zařízení.

Kapitoly článku

Úložiště má vestavěný multimediální server AV Media Server s podporou standardu UPnP a certifikací DLNA a server iTunes a umožňuje tak sdílení obsahu mezi počítači a dalšími zařízeními pro digitální média, jako jsou herní konzole, rámečky pro digitální fotografie a televize umístěné v síti.

Uživatelé mohou publikovat soubory v sítích Facebook, YouTube a lickr® nebo pomocí funkce Iomega Active Folders vytvářet prezentace a rozesílat je e-mailem. Uživatelé platformy Apple mají k dispozici podporu systému Time Machine. Zařízení nabízí také podporu torrentů, která umožňuje stahování větších multimediálních souborů bez nutnosti použít počítač.

 

Iomega Personal Cloud

Technologie Iomega Personal Cloud umožňuje přístup odkudkoli na světě (podmínkou je přístup k Internetu). Technologie prostřednictvím Internetu zpřístupní obsah ve vaší domácí síti, jako byste byli doma. Dává vám tak možnost vzdáleného přístupu k souborům a informacím přes Internet a vytváří zabezpečené připojení

Úložiště Iomega EZ Media & Backup Center bude dostupné ve variantách s kapacitou 1 TB, 2 TB a 3 TB. Maloobchodní cena 1TB modelu je 179 €, 2TB verze se prodává za 229 € a 3TB model za 319 €.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud