Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Elegantní chytré hodinky

redakce 30.06.2017

Na český i slovenský trh doputovaly chytré hodinky TCL Movetime Smartwatch MT10G. Novinka je vybavena 1,39palcovým kruhovým dotykovým AMOLED displejem s rozlišením 400x400 bodů, Wi-Fi a Bluetooth připojením a je kompatibilní s operačními systémy Android i iOS.

Hodinky slouží po spárování s aplikací Movetime jako prodloužená ruka smartphonu. Dokážou nejen upozorňovat na hovory, SMS, e-maily nebo upomínky, ale i počítat kroky, měřit tepovou frekvenci, spálené kalorie nebo sledovat v čase komplexní fitness aktivity uživatele. TCL Movetime Smartwatch se prodávají za 3999 Kč, resp. 149 euro včetně DPH ve třech provedeních pro ženy i muže – se zlatým pouzdrem a bílým koženým řemínkem, s černým pouzdrem a černým koženým řemínkem nebo se stříbrným pouzdrem a černým pryžovým řemínkem.

Elegance na vašem zápěstí

Hodinky Movetime Smartwatch už na první pohled zaujmou precizním kovovým pouzdrem, elegantním kruhovým AMOLED displejem nebo kvalitním výměnným řemínkem. O dobrou čitelnost i na přímém slunečním světle se stará 1,39palcový dotykový AMOLED displej s rozlišením 400x400 pixelů. Pohodlí při každodenním nošení zpříjemňuje i hmotnost pouhých 50 gramů. Vzhled hodinek si navíc snadno může každý přizpůsobit vlastnímu vkusu. Na výběr je celkem dvanáct provedení ciferníků, přičemž u každého lze ještě dále měnit jejich pozadí i barevnost.

Pro sledování vašich aktivit

Jakmile Movetime Smartwatch připojíte k chytrému telefonu, budete moci přímo na zápěstí dostávat upozornění na příchozí hovory. Hodinky dále umí zobrazovat upozornění na e-maily, SMS, zprávy ze sociálních sítí a dalších aplikací (např. WhatsApp, Facebook, Instagram, Mapy, Uber, atd.) včetně upomínek z kalendáře. Vedle toho zaznamenávají kroky a ušlou vzdálenost, srdeční tep, spálené kalorie nebo monitorují kvalitu vašeho spánku. Hodinky podporují i ovládání gesty, takže jednoduchým otočením zápěstí můžete pořídit na dálku fotku smartphonem nebo ovládat hudební přehrávač. Užitečná je i funkce Najdi můj telefon. Pokud zrovna nevíte, kam jste smartphone založili, stačí jediný dotyk hodinek a váš telefon se ohlásí hlasitým vyzváněním nebo vibracemi.

Kompatibilita s Android i iOS telefony

Hodinky spárujete s vaším chytrým telefonem pomocí Bluetooth a aplikace MOVETIME.  K internetu se s nimi připojíte prostřednictvím Wi-Fi připojení. Jsou plně kompatibilní s operačními systémy Android i iOS. Nechybí ani české a slovenské menu hodinek, stejně tak je lokalizovaná aplikace Movetime.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud