Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Hudba i v extrémních podmínkách

Pavel Trousil 08.08.2017

S novým voděodolným přehrávačem Walkman od Sony si můžete užít hudbu i v extrémních tréninkových podmínkách.  Nezastaví ho déšť ani sníh.

Díky voděodolnému přehrávači Walkman ze série WS620 s bezdrátovou technologií Bluetooth můžete sportovat v rytmu hudby za každého počasí v jakémkoliv terénu. Vybrat si můžete ze dvou modelů NW-WS623 (4GB) a NW-WS625 (16GB). Přehrávače také umí bezdrátově streamovat hudbu prostřednictvím Bluetooth například ze smartphonu. Připojení usnadňuje technologie NFC. Baterie podle výrobce vydrží až 12 hodin.

Přehrávač zvládá extrémní podmínky od -5 až do 45°C. Ponořit se s ním můžete na 30 minut až do dvoumetrové hloubky. Je odolný proti prachu a díky speciálně navrženému ergonomickému tvaru drží na svém místě. Vůbec poprvé je vodotěsný přehrávač Walkman vybaven také technologií Ambient Sound, která k vám nechá proniknout i okolní svět, třeba šumění stromů nebo zpěv ptáků. K dostání je v černé, modré, limetkově žluté či šedavě bílé barvě. Doporučená maloobchodní cena modelu NW-WS623 (4GB) je 4 222 Kč a modelu NW-WS625 (16GB) 5 629 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud