Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Inspekční kamera pro smartphony

redakce 26.03.2017

MicroUSB kamera EN-07 ve spolupráci s chytrým telefonem umožní nahlédnout do nepřístupných prostor a míst. Kamera o průměru 7 mm spolupracuje se všemi chytrými telefony a tablety, které podporují USB OTG.

Intenzitu osvětlení snímaného prostoru lze regulovat včetně možnosti přisvícení šesti vestavěnými diodami. Regulace intenzity světla je umístěna přímo na kabelu. Délka kabelu je volitelná a uživatel může zvolit podle potřeby dvou-, tři a půl- nebo pětimetrový propojovací kabel. Pro zobrazení přenosu z kamery na displej mobilního zařízení se systémem Android je nutná aplikace, která je součástí dodávky.

MicroUSB kamera EN-07

Inzenzitu osvělení snímaného místa lze regulovat přímo na kabelu

„Existuje mnoho míst, kam lidské oko nedohlédne, a přesto je potřeba z mnoha důvodů ta místa prozkoumat,“ vysvětluje Přemysl Lezianka, manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku. „Inspekční kamera EN-07 nabízí pohled do málo, nebo zcela nepřístupných míst, jako jsou stropní nebo podlahové štěrbiny, instalační prostory elektrických vedení a dalších rozvody. Jednoduše řečeno veškerá tmavá zákoutí. Příkladů, kdy využít inspekční kameru připojenou ke smartphonu je bezpočet.“

Sada inspekční kamery EN-07 je dodávána v praktické hliníkové krabičce. Tělo kamery je vyrobené z odolného plastu. MicroUSB kamera EN-07 je dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 1.670 Kč včetně DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud