Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Když chlazení notebooků nestíhá

redakce 29.04.2017

Chladicí podložky pod notebooky si mezi uživateli získávají stále větší oblibu. Chladicí systémy instalované v noteboocích prostě často nestíhají.

Na trhu je k dostání mnoho variant chladicích podložek v pasivním i aktivním provedení od mnoha výrobců příslušenství. Nyní se k nim přidává i společnost Zalman se svou chladicí podložku ZM-NC2. Ta představuje řešení, které přináší dodatečnou podporu celého chladicího procesu.

Chladicí podložka Zalman je kompatibilní s 16palcovými laptopy a notebooky. Povrchová úprava a design horní části tohoto zařízení jsou zvoleny tak, aby snížily hluk ventilátoru na minimum a současně zlepšily chladicí výkon. O vhodnou provozní teplotu notebooku se stará 140mm ventilátor.

Praktičnost celého chladicího zařízení podtrhují speciální úchytky na spodní části pro snadné a přehledné uspořádání kabeláže a ostatního připojení. Protiskluzové prvky zabrání klouzání chladicí podložky ZM-NC2 po povrchu stolu.

Chladicí podložka Zalman ZM-NC2 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen.  Doporučená koncová cena je 369 Kč včetně DPH.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud