Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová podoba herního notebooku: konvertibilní

redakce 12.01.2019

Na CES 2019 představil Acer dva nové herní notebooky s Windows 10: 17,3" výkonný notebook Predator Triton 900 s tenkou konstrukcí a konvertibilním 4K displejem a Predator Triton 500 – 15,6" celokovový herní výkonný stroj s tloušťkou pouhých 17,9 mm.

Oba tyto notebooky se mohou pochlubit kombinací funkcionalistického designu a výkonných vnitřních komponent, které se vyrovnají stolním počítačům.

Predator Triton 900 i 500 těží z pokročilého chladicího systému od společnosti Acer, který zahrnuje kovové ventilátory AeroBlade 3D čtvrté generace, které zvyšují proudění vzduchu o 45 %, a technologii Coolboost, která udržuje notebooky studené i během delších herních sezení či při hraní náročných AAA titulů.

Predator Triton 900 je herní notebook s inovativní konstrukcí i novými designovými prvky. Může se pochlubit CNC strojem obráběnými panty Ezel Aero Hinge, které převrací, rozšiřují nebo sklání 17,3" displej. Uživatelé mohou přecházet mezi čtyřmi režimy použití: režimem Display pro sdílení obrazovky s přáteli v průběhu herních sezení, režimem Ezel pro hraní her na dotykovém displeji, režimem Notebook pro tradiční herní scénáře a režimem Stojan — efektivní proměnu Tritonu 900 v tablet pro hraní her či používání tvůrčích nástrojů. Skleněný trackpad je u Tritonu 900 umístěn vedle klávesnice, aby bylo možné pro hraní využít klávesnici a trackpad současně. Triton 900 je tenký pouhých 23,75 mm.

Díky nové grafické kartě Nvidia GeForce RTX 2080 a 4K IPS displeji s technologií Nvidia G-SYNC se mohou u notebooku Predator Triton 900 hráči spolehnout na hraní a prvotřídní herní zážitky. Díky až šestijádrovému procesoru Intel Core i7 osmé generace s vysokým výkonem, NVMe PCIe SSD disků v režimu RAID 0 a až 32 GB paměti DDR4 si mohou hráči vychutnat i ty nejnáročnější hry a očekávat zcela plynulé hraní bez trhání. Notebook je vybaven bezdrátovým Xbox přijímačem, který uživatelům umožňuje hrát jejich oblíbené počítačové hry ve Windows 10 pomocí Xbox ovladače. Pro komplexní zážitky se může notebook pochlubit i audiem od Waves. Waves Maxx přináší špičkovou kvalitu zvuku a díky Waves Nx se sledováním polohy hlavy si můžete vychutnat hyperrealistické 3D zvukové zážitky.

Predator Triton 500 je výkonný 15,6" Full HD herní notebook se zmenšenou tloušťkou na pouhých 17,9 mm a hmotností jen 2,1 kg. Má odolné celokovové tělo a úzké rámečky okolo displeje s šířkou pouhých 6,3 mm, díky čemuž dosahuje poměr velikosti obrazovky k tělu impozantních 81 %. Triton 500 se snadno vejde do batohu. A díky až osmihodinové výdrži na baterii mohou uživatelé hrát své oblíbené tituly na cestách nebo mimo domov.

Predator Triton 500 je osazen grafikami až Nvidia GeForce RTX 2080 s Max-Q designem, až procesory Intel Core i7 osmé generace, NVMe PCIe SSD disky v režimu RAID 0 a až 32 GB paměti DDR4. Jeho grafické jádro je přetaktovatelné a připravené na VR a umožňuje tak hráčům vychutnat si VR zážitky a špičkové hraní nejnovějších her. 15,6" IPS displej s jasem 300 nitů přivádí hry k životu díky obnovovací frekvenci obrazu až 144 Hz a 3ms době odezvy. Technologie NVIDIA G-SYNC se stará o absolutně plynulý obraz svištící na obrazovce během hraní či sledování filmů.

Ovládání prostřednictvím smartphonu

Mobilní aplikace PredatorSense, která bude k dispozici v průběhu tohoto roku, umožňuje ovládání počítače Predator ze smartphonu. Aplikace dokáže ovládat nastavení přetaktování, rychlost ventilátorů, osvětlení či režimy zvuku. Uživatelé se mohou podívat na aktivní světelné profily přednastavené v počítači nebo světelné profily na dálku přepínat. Navíc zde mohou uživatelé vidět i nastavit přizpůsobitelné sady maker pro klávesové zkratky.

Triton 900 také přichází s podporou Predator RGB Assault, aplikace pro hráče League of Legends, která zobrazuje předdefinované světelné efekty klávesnice, zatímco šampioni předvádí své schopnosti. Uživatelé si mohou nastavit světelné efekty pro každou ze schopností svého šampiona.

Cena a dostupnost

Predator Triton 900 bude v oblasti EMEA k dispozici v březnu za ceny od 4 199 € a Predator Triton 500 v únoru za ceny od 1 999 €.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud