Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

Latitude Rugged - extrémně odolné notebooky Dell

Pavel Trousil 29.10.2018

Pro záchranné složky, do skladů, na ropné plošiny a na další extrémní pracoviště jsou určeny speciální notebooky a 2v1 zařízení Latitude Rugged od Dellu.

Modelová řada Rugged je podle Dellu konstruovaná, navržená a extrémně náročně testovaná pro dosažení výkonu pro náročné zákazníky z různých oblastí. Společnost Dell oznámila nejnovější přírůstky do této rodiny: Dell Latitude 7424 Rugged Extreme a notebooky Dell Latitude 5424 a 5420 Rugged.

Odolnost proti tvrdým dopadům a otřesům je pouze základním předpokladem, ale pouze přežít nestačí. Zákazníci očekávají, že jim počítače Dell Rugged budou poskytovat i něco navíc. Tyto nové notebooky tedy podle Dellu poskytují snadnější prohlížení, v interiéru i exteriéru, ať už v dešti nebo na přímém slunci, díky jasnějším (1000-NIT) a ostřejším displejům s lepším barevným gamutem. A díky této nové generaci notebooků mohou zákazníci pracovat déle než 14 hodin bez přerušení díky dvěma za chodu vyměnitelným bateriím s kombinovaným nabíjením.

Výbava je variabilní a modely 7424 a 5424 nabízejí dokonce volitelnou optickou mechaniku Blu-ray. A pro uživatele, kteří potřebují více přenositelnosti, je nový model Dell Latitude 5420 Rugged o 22 % lehčí a tenčí. Uživatelé získají i vylepšenou bezpečnost a možnost rychlejšího přihlášení díky funkci rozpoznávání obličeje "Windows Hello" a výrazně lepší výkon díky nejnovější generaci čtyřjádrových procesorů Intel, grafické čipy AMD, obrovské úložiště dat a zcela nově řešené chlazení. Nové počítače Rugged jsou také k dispozici s Cat16 4G / LTE připojením.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud