Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Logitech Stereo Headset H130, H150 a H250

redakce 25.08.2011

Společnost Logitech představila řadu počítačových headsetů, určených pro hlasovou komunikaci přes internet a pro hraní her.

Stereo headsety umožňují kontakt s přáteli prostřednictvím internetu a hodí se i pro hraní některých her. Pro všechny modely náhlavních sad řady Logitech Stereo Headset je charakteristický pohodlný design a jednoduché nastavení stylu „plug-and-play“. Všechny modely jsou vybaveny otočným mikrofonem s funkcí potlačení okolního hluku a stereo zvukem.

Všechny nové náhlavní sady řady Logitech Stereo Headset je snadné nastavit, jsou kompatibilní s počítači s operačním systémem Windows, které jsou vybaveny analogovým připojením a konektory typu jack 3,5 mm pro vstup a výstup zvuku, a lze je používat ve spojení s aplikacemi Logitech Vid HD, Skype, Yahoo! Messenger, Gmail, Windows Live Messenger, AIM nebo QQ.

Logitech Stereo Headset H130

Náhlavní sada Logitech Stereo Headset H130 na hlavě drží pomocí odlehčeného týlního pásku spojujícího obě sluchátka. Mikrofon s funkcí potlačení hluku okolního prostředí eliminuje přenos nežádoucích zvuků z  okolí, takže vašemu hlasu bude dobře rozumět. Hovory jsou díky stereo zvuku čisté a snadný kontakt s ostatními bude pro vás radostí. Mikrofon můžete nasměrovat na místo, kde bude hlas snímat nejlépe – a lze jej otočit i nahoru, aby nepřekážel, pokud jej uživatel nebude používat.

Logitech Stereo Headset H150

Náhlavní sada Logitech Stereo Headset H150 nabízí stejně skvělé funkce jako model H130 s tím rozdílem, že týlní pásek je nahrazen klasickým páskem přes hlavu s možností nastavení velikosti. Model Stereo Headset H150 má navíc náušníky z pěnového materiálu, mikrofon lze uchytit na pravou nebo levou stranu a díky jednoduchým ovládacím prvkům na kabelu můžete snadno upravovat hlasitost poslechu a vypnout mikrofon.

Logitech Stereo Headset H250

Aby vaše hovory, hudba, filmy a hry zněly skvěle, nabízí náhlavní sada Logitech Stereo Headset H250 dynamický stereo zvuk v plném frekvenčním pásmu. I tato sada má vypolstrovaný hlavový pásek a pohodlné pěnové náušníky, díky nimž se nebudete cítit nepohodlně ani při dlouhých hovorech.

 

Cena a dostupnost

Očekává se, že všechny tři náhlavní sady budou k dostání v srpnu. Modely Logitech Stereo Headset H130 a Logitech Stereo Headset H150 se budou prodávat za doporučenou maloobchodní cenu 499 Kč. U náhlavní sady Logitech Stereo Headset H250 je doporučená maloobchodní cena 879 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme