Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Mechanická herní klávesnice se špičkovým osvětlením a výbavou

redakce 22.08.2017

Apex M750 je nová mechanická klávesnice společnosti SteelSeries. Na trh přichází v kompaktním designu s vlastními QX2 spínači, RGB podsvícením a podporou aplikací v softwaru SteelSeries Engine.

SteelSeries Apex M750 má vlastní speciálně navržené lineárními mechanické spínače QX2. Přímá dráha a malá síla potřebná pro stisknutí zajišťují tichý chod a dlouhou životnost s garancí 50 milionu stisknutí. Hliníkové jádro a vzdušný design dodávající elegantní a moderní vzhled, který dále dokresluje RGB podsvícení každého tlačítka. Kromě toho konstrukce klávesnice zajistí dostatečnou odolnost a stabilitu.

„Hráči mají jasné názory a požadavky na klávesnice. Přeplněný trh s nabídkou různých druhů spínačů, vlastností a materiálů umožňuje široký výběr, při kterém však hráč musí zvolit kompromis. To je to, co odlišuje SteelSeries Apex M750 od konkurence – nehledali a neudělali jsme žádné kompromisy, tedy kromě toho, že jsme poslouchali názory hráčů a dodáváme kompletní profesionální klávesnici,“ vyzdvihl přednosti nového modelu klávesnice Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodal: „U příležitosti uvedení nové klávesnice jsme se rozhodli také vylepšit SteelSeries Engine o několik aplikací, jako jsou Discord App, Image Sync a další.“

Nové vlastnosti SteelSeries Engine

Výkonný software s intuitivním a uživatelsky přívětivým rozhraním obsahuje nové aplikace přinášející reakční podsvícení, komunikační oznámení a jedinečné přizpůsobení. Patří mezi ně:

•             ImageSync – nejjednodušší cesta, jak vytvořit unikátní a osobité podsvícení nahráním libovolného animovaného souboru GIF. Software jej automaticky převede a přizpůsobí světelným efektům.

•             Audio Visualizer – synchronizuje podsvícení na všech vybraných SteelSeries produktech s jakoukoli hudbou či celým playlistem uživatele.

•             Gigantic – nově podporovaná hra integrovaná do SteelSeries Engine umožňuje nastavení chování produktů, resp. podsvícení či vibrace v reálném čase dle akcí ve hře.

Integrace populárního komunikátoru Discord

Ve spolupráci s aplikací Discord, určenou pro komunikaci, si nově v softwaru SteelSeries Engine lze nastavit notifikace v reálném čase na podsvícení SteelSeries produktů. Streameři, běžní hráči a profesionální eSport hráči si mohou nastavit například upozornění na novou zprávu, stav mikrofonu (mute) a mnoho dalšího.

Stávající aplikace

K dispozici jsou samozřejmě i dosavadní osvědčené aplikace, jako například:

•             PrismSync – dynamicky synchronizuje nastavené efekty a barvy podsvícení napříč celým portfoliem produktů SteelSeries.

•             GameSense – individuálně nastavuje efekty podsvícení v závislosti na akcích ve hře jako je nízký stav nábojů v zásobníku, zdraví či různé časovače.

Klávesnice SteelSeries Apex M750 je k dispozici za cenu 169,99 eur.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud