Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Mechanické herní klávesnice

Pavel Trousil 18.03.2016

Klávesnice Logitech G610 Orion Brown a Logitech G610 Orion Red mají mechanické spínače Cherry MX, nastavitelné podsvícení kláves a design zaměřený na výkon.

Společnost Logitech oznámila rozšíření své řady mechanických herních klávesnic o modely Logitech G610 Orion Brown a Logitech G610 Orion Red. Oba produkty jsou osazeny mechanickými spínači Cherry MX, mají nastavitelné čistě bílé LED podsvícení kláves a samostatná tlačítka pro ovládání multimédií. Matná textura povrchu klávesnic skrývá stopy po otiscích prstů a kabel je zpevněný opletením.

Klávesnice jsou osazeny mechanickými spínači Cherry MX, jež jsou v herním oboru u mechanických klávesnic standardem. U spínačů Cherry MX byla testována výdrž přes 50 milionů úhozů a mají precizní odezvu. Oba typy spínačů Cherry MX mají nízkou hlučnost, přičemž spínače Cherry MX Brown poskytují hmatovou odezvu kliknutím, kterou oceníte při psaní, zatímco spínače Cherry MX Red mají lineární průběh stisku pro velmi rychlou aktivaci.

logitech-g610-brown-feat2-emea

Prostřednictvím obslužné aplikace Logitech Gaming Software (LGS) si můžete vybrat a přizpůsobit jas každé jednotlivé klávesy, nebo můžete podsvícení vypnout. Můžete si některá tlačítka podsvícením zvýraznit, abyste měli lepší přehled o spellech a dalších příkazech. Navíc můžete pomocí LGS nadefinované styly podsvícení a efekty synchronizovat s jinými herními zařízeními Logitech G.

Očekává se, že klávesnice Logitech G610 Orion Brown a Logitech G610 Orion Red budou v Evropě k dostání v průběhu dubna 2016 za doporučenou maloobchodní cenu 3 876 Kč. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud