Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Microsoft vylepšil prohlížeč Edge – můžete s ním diskutovat, nebo si nechat napsat dopis

Pavel Trousil 15.03.2023

Edge dostal novou funkcionalitu. Můžete s ním konverzovat, dokáže analyzovat otevřenou webovou stránku, udělat z ní výtah, nebo sám napsat motivační dopis. Poskytne také přehled o webu.

Kapitoly článku

V internetovém prohlížeči Edge od Microsoftu se objevilo nové „Discover“ tlačítko. Když na něj kliknete, otevře se boční panel, který nabízí řadu funkcí.

discover-nahled

Nové tlačítko Edge Discover a nové funkce prohlížeče. | Zdroj: screenshot MS Edge

V panelu můžete začít chatovat (Bing AI Chat), nechat si napsat text, nebo získat přehled o webu. Při chatování můžete pokládat libovolné dotazy a Edge by vám měl poskytnout co nejlepší odpověď. Navíc si můžete vybrat, zda chcete odpověď tvůrčí, vyváženou, nebo delší.

kolo-nahled

S prohlížečem si můžete povídat, nebo se ho ptát. | Zdroj: screenshot MS Edge

Pokud označíte text v otevřené webové stránce, Edge se zeptá, zda „Chcete vybraný text odeslat do chatu?“ Pokud vyberete „Odeslat“, můžete si označený text nechat vysvětlit, revidovat, shrnout, nebo naopak expandovat.

edge6-nahled

Edge umí vysvětlit text z webu, umí ho i shrnout, nebo naopak expandovat. | Zdroj: screenshot MS Edge

Pokud místo funkce „Chat“ kliknete na „Napsat“, může za vás Edge napsat článek, motivační dopis, e-mail, nebo cokoli budete potřebovat a to buď profesionálně, neformálně, případně nadšeně, nebo legračně. Vyberete jak dlouhý má text být a pak kliknete na „Vygenerovat koncept“ a je to. Poslední funkcí je funkce přehledy. Edge zanalyzuje otevřenou webovu stránky a poskytne vám o ní informace.  

dopis-nahled

Prohlžeč za vás také může napsat text - článek, dopis, e-mail ... | Zdroj: screenshot MS Edge

Pokud tlačítko „Discover“ v prohlížeči nechcete, tak snadno se ho nezbavíte. V nastavení Edge totiž k němu nic nenajdete a musíte provést úpravu v registru Windows.

edge-nahled

Poslední funkcí je funkce přehled. Získáte zde informace o webu. | Zdroj: screenshot MS Edge

 

Motivační dopis vygenerovaný Bing AI Chat

Vážený pane/paní,

 jmenuji se Jan Novák a jsem nadšeným uchazečem o pozici marketingového specialisty ve vašem technickém start-upu. Mám více než tři roky zkušeností v oblasti digitálního marketingu, kde jsem pracoval pro různé firmy z IT sektoru. Během této doby jsem se podílel na tvorbě a realizaci úspěšných marketingových kampaní, které přinesly zvýšení povědomí o značce, návštěvnosti webu a konverzí.

 Jedním z mých největších úspěchů byla kampaň pro společnost ABC, která se zabývá vývojem softwaru pro umělou inteligenci. V této kampani jsem byl zodpovědný za vytvoření atraktivního obsahu pro sociální sítě, blogy a e-maily, který oslovil cílovou skupinu potenciálních zákazníků. Díky mému kreativnímu přístupu a analytickým schopnostem se mi podařilo navrhnout strategii, která využila nejnovější trendy a technologie v oboru AI. Výsledkem bylo zvýšení organického provozu o 50 %, počtu odběratelů newsletteru o 40 % a počtu registrací na bezplatnou zkoušku produktu o 30 % během tří měsíců.

 Vaše společnost mne velmi zaujala svou vizí stát se lídrem v oblasti technologických řešení pro malé a střední podniky. Rád bych se stal součástí vašeho dynamického týmu a přispěl k růstu vaší firmy pomocí svých marketingových dovedností a znalostí. Jsem schopen pracovat samostatně i v týmu, rychle se učit nové věci a adaptovat se na změny. Mám také dobré komunikační a prezentační schopnosti, které mi umožňují efektivně prezentovat své nápady a výsledky.

V přiloženém životopise naleznete více informací o mé profesní historii a dosažených úspěších. Rád bych Vás poznal osobně na pohovoru, kde bych Vám mohl říct více o tom, co bych mohl nabídnout vaší společnosti jako marketingový specialista.

Děkuji za Vaši pozornost a těším se na Vaši odpověď.

S pozdravem,

Jan Novák


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud