Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Multimediální tablet Lenovo TAB 2

Pavel Trousil 05.04.2016

Lenovo má nováčka ve své řadě multimediálních tabletů. Je jím Lenovo TAB 2 A10-30, přenosný 10,1“ tablet s dlouhou výdrží baterie a volitelným vysokorychlostním připojením LTE (4G). 

Kromě barvy šasi, u které mohou uživatelé volit mezi modří a perleťově bílou variantou, zaujme tablet Lenovo TAB 2 A10-30 svým velkým 10,1“ displejem. Jde o IPS displej s HD rozlišením,  který má široké pozorovací úhly a živé barvy. Dojem z multimediálního zážitku vylepšují i zadní duální reproduktory s technologií Dolby Atmos.

lenovo-tab-2-a10-30-01-nahled

Dostatečný výkon zajišťuje tabletu 4jádrový procesor Qualcomm v kombinaci s 1 GB RAM a operačním systémem Android 5.1. Pro snadnější připojení na internet a sledování online obsahu se bude hodit volitelné vysokorychlostní připojení LTE (4G). Velkou výhodou pro uživatele na cestách je také vysokokapacitní baterie s celodenní výdrží.

lenovo-tab-2-a10-30-02-nahled

Pro uchování nejlepších zážitků, videokonferenční hovory i zachycení momentek poslouží dva vestavěné fotoaparáty - zadní 5MPx automatickým ostřením a přední 2Mpx s pevným ohniskem. Vnitřní úložiště má kapacitu 16 GB a je možné ho ještě dále rozšířit s pomocí microSD karty.  Tablet Lenovo TAB 2 A10-30 je na našem trhu dostupný za cenu začínající na 4 499 Kč. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud