Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Na dovolenou plnou svobody s HP karavanem

redakce 24.06.2014

Zákazníci HP mohou vyhrát týdenní pronájem obytného karavanu a zpříjemnit si dovolenou díky nejmodernějším technologiím.

Společnost HP odstartovala letní kampaň s názvem „Svoboda na cestách s HP” a vypravila na cestu po České republice obytný karavan vybavený nejnovějšími technologiemi na cesty – mobilními notebooky a tiskárnami HP. Od 1. 7. do 31. 8. bude HP karavan putovat po vybraných českých kempech, navštěvovat obchodní partnery a představí se i na hudebním festivalu Rock for People.

hp-karavan

Hlavním posláním karavanu je představit vybrané technologie, díky nimž si mohou zákazníci HP kdekoli na cestách ulehčit život – a třeba strávit i příjemnější dovolenou. Technologie „z karavanu“ umožní uživatelům např. kompletně plánovat jejich výlety – vytvářet vlastní trasy, najít turistické zajímavosti na cestě, vytisknout mapy, průběžně kontrolovat provoz na cestě, najít nejvhodnější parkování, stejně jako stahovat recepty pro campingovou kuchyni, okamžitě tisknout fotografie, prohlížet videa a sdílet je s přáteli na sociálních sítích, poslouchat online stream s nejnovějšími hudebními hity nebo třeba napsat a vytisknout přímo v karavanu pozvánku na večerní párty pro přátele z kempu.

Pokud během prázdnin narazí uživatelé na karavan HP (nebo si na něj „počkají“ na některé z jeho plánovaných zastávek), mohou se v něm seznámit např. s novou řadou notebooků HP Pavilion x360 či tiskárnami HP DeskJet Ink Advantage, a také se zapojit do soutěže o notebook HP Pavilion x360 – stačí na místě vyplnit letáček a odevzdat jej posádce karavanu.

Technologie „na míru“

Stejně jako tento karavan, i své technologie HP maximálně přizpůsobuje potřebám zákazníků – např. notebooky HP Pavilion x360 jsou vybaveny unikátním otočným kloubem, který pouhým přetočením displeje promění uživatelé na tablet. Toto jednoduché a spolehlivé řešení přináší zákazníkům svobodu při práci i zábavě. S tiskárnami HP Deskjet Ink Advantage a originálním inkoustem HP zase mohou zákazníci za překvapivě nízkou cenu využívat vynikající kvalitu tisku a získat maximální spolehlivost. Díky technologii HP ePrint lze navíc tisknout kdykoli a odkudkoli – stačí tiskárny připojit k internetu a provést jednoduchou konfiguraci funkce ePrint.

Kromě soutěže o notebook HP Pavilion x360 připravilo HP pro své zákazníky i další originální soutěž, ve které mohou vyhrát bezplatný týdenní pronájem obytného auta v termínu od 7. 9. do 14. 9. 2014. Díky karavanu HP bude moci výherce strávit nezapomenutelný týden plný intenzivních zážitků z netradiční dovolené, a vše si zaznamenávat díky technologiím HP, umístěným v karavanu.

Soutěže o pronájem karavanu se mohou zúčastnit zákazníci, kteří si v období od 1. 7. 2014 do 25. 8. 2014 zakoupí jakýkoli notebook HP Pavilion nebo tiskárnu HP Deskjet Ink Advantage v online obchodě HPmarket.cz či u HP partnerů. Následně se stačí zaregistrovat na webu soutěže, nahrát doklad o zaplacení a tipnout odpověď na soutěžní otázku „Kolik kilometrů najede HP karavan v České republice v období od 1. 7. 2014 do 25. 8. 2014, tj. v době trvání kampaně?”.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud