Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

NETGEAR představuje Facebook Wi-Fi

redakce 18.06.2014

Spolupráce společností NETGEAR a Facebook nabízí všem poskytovatelům veřejných přístupových bodů možnost navázat užší vztahy se zákazníky.

Společnost NETGEAR oznámila zahájení spolupráce s Facebookem, největší sociální sítí světa. NETGEAR v rámci této spolupráce vyvinul nástroj Facebook Wi-Fi, který umožňuje firmám a obchodníkům zdarma poskytovat internetové připojení svým zákazníkům, pokud se do jejich Wi-Fi sítě přihlásí prostřednictvím stránek na Facebooku.

netgear-r7000-nahled

Facebook Wi-Fi nabízí firmám skvělou možnost, jak rozvíjet užší vztahy se zákazníky a posílat nové nabídky a oznámení přímo na jejich facebookové profily. Pokud firma ve svých kancelářích a pobočkách zprovozní síť Facebook Wi-Fi, jejich zákazníci se k této síti budou moci zdarma připojit bez zadávání hesel či jiných údajů – postačí jim pouze dát „lajk“ firmě na Facebooku.

Aktivace funkce Facebook Wi-Fi je snadná a rychlá, provádí se prostřednictvím administračního rozhraní routerů NETGEAR, dostupného na webu www.routerlogin.net. Nástroj Facebook Wi-Fi je součástí funkcí Guest Networks, tedy Sítí pro návštěvníky. Přehledný návod ke zprovoznění nástroje Facebook Wi-Fi je k dispozici na webu support.netgear.com/facebookwifi/.

Firmy mohou z využívání nástroje Facebook Wi-Fi vytěžit řadu zajímavých údajů o svých zákaznících, rozšiřovat jejich databázi a zvýšit viditelnost vlastní značky. Na základě nových dat ze sociálních sítí mohou rovněž provádět hlubší analýzy potřeb zákazníků pro přesnější cílená marketingová rozhodnutí.

Ceny a dostupnost

Utilita NETGEAR Facebook Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech routerech a modem routerech společnosti NETGEAR, podporujících technologii 802.11ac – tedy v přístrojích, které dokážou nabídnout gigabitovou bezdrátovou síť. Jedná se o modem routery D6200B a D6300B, a routery R6100, R6200, R6250, R6300 a R7000. Pro využívání funkce Facebook Wi-Fi je zapotřebí nainstalovat do přístrojů nejnovější verzi firmwaru.

Více informací

Podrobnosti o nástroji NETGEAR Facebook Wi-Fi jsou k dispozici na webu www.netgear.com/…acebookwifi/.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud