Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová virtuální měna pro mladé

Pavel Trousil 16.10.2015

Napka spouští virtuální měnu Napcoin s free aplikací pro hospodaření nanečisto. Je určená především pro mládež.

Po spuštění Napky (aplikace pro smartphony napojené na vlastní platební kartu) je tu další produkt z této platformy. Jde o virtuální měnu Napcoin, se kterou mohou mladí mezi sebou pomocí bezplatné aplikace volně obchodovat.

Aplikaci si mohou stáhnout a používat všichni majitelé chytrých telefonů s operačním systémem Android 4+ a během několika dní bude dostupná i pro iOS 7+. Doposud byla aplikace k dispozici pouze uživatelům vlastnícím Napku s aktivovanou platební kartou. Od nynějška se možnost posílání peněz prostřednictvím chatu otevírá komukoli, přičemž ve verzi Napky bez aktivní platební karty je využita virtuální „testovací” měna Napcoin.

Při instalaci aplikace Napka získá každý 2 500 Napcoinů. S touto částkou může prostřednictvím aplikace libovolně obchodovat se svými přáteli a své konto tak navyšovat. Může kamarádům nabízet nejrůznější zboží či služby výměnou za Napcoiny. Sběratelé čehokoli mají novou možnost, jak obchodovat se svými sbírkami. Na stránkách www.Napka.cz/napcoin lze nalézt aktualizovaný žebříček TOP 10 uživatelů s nejvyšším kontem Napcoinů.

Napcoiny mohou uživatelům free aplikace poskytnout také majitelé plnohodnotné verze Napky s aktivní platební kartou. Přeposlat jich mohou tolik, kolik tvoří aktuální zůstatek na jejich Napce se skutečnými penězi – ty se z jejich konta neodečítají. Zkušební verze Napky se tak stává prostředkem, díky kterému se mohou mladí lidé učit hospodařit ve skutečném životě i bez použití opravdových peněz před přechodem na plnou verzi s platební kartou.

 

Napka vyhlašuje Soutěž pro všechny

S uvedením Napcoinu vyhlašuje Napka soutěž. Každé úterý bude na internetové stránce https://www.napka.cz/napcoin zveřejněn přesný počet cílových Napcoinů, který by měli mít uživatelé na svém kontě ve čtvrtek v 19:00 hodin. Deset účastníků, kteří se nejvíce přiblíží této částce, získá k aplikaci zdarma skutečnou platební kartu v hodnotě 150 Kč a po její registraci dostane do Napky dalších 50 Kč. Tato soutěž bude probíhat každý týden až do 13. listopadu tohoto roku. Veškeré informace o soutěži a jejích cílech jsou na webu: www.napka.cz/napcoin.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud