Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové navigace Mio pro rok 2011

redakce 10.04.2011

Navigace Mio nabízí bezplatnou aktualizaci map na 2 roky, trasy dle čtyř preferencí, Smart Routes, 3D křižovatky a parkovací asistent.

Společnost Mio přichází na trh s novými modely navigací Spirit 380, 480, 485, 487, 670, 680, 685 a Spirit 687 vybavených řadou nových vlastností. Doplňující funkce umožňují použít navigaci i jako cestovního průvodce a všechny navigace zahrnují bezplatnou dvouletou aktualizaci mapových podkladů i samotného softwaru. Po dvou letech je možné aktualizace map, stejně jako cestovní průvodce nebo další doplňky dokoupit na webových stránkách výrobce.
Funkce Smart Routes používá k optimálnímu výpočtu informace sesbírané od řidičů, takže cesta je rychlejší a úspornější. Ve výpočtu je zohledněn i čas a den konání cesty. V průběhu jízdy jsou uživatelé navigováni prostřednictvím 3D náhledů křižovatek.
Výběr tras nově navrhuje 4 možnosti jízdy graficky znázorněné přímo na displeji navigace – nejrychlejší, nejkratší, nejjednodušší a nejekonomičtější. Uživatelé mohou využít také plánování cesty s optimalizací průjezdních bodů jak v navigaci, tak i v aplikaci na počítači MioMore Desktop. Novinkou je také funkce LearnMe Pro, která se učí stylu jízdy řidiče a přizpůsobuje výběr obvyklé trasy včetně odhadovaného času příjezdu do cíle. Novinkou je i simulace polohy v tunelu a hlasové navigování Text-to-Speech, s hlasovými pokyny včetně názvů silnic.
Nový parkovací asistent automaticky zobrazuje seznam parkovacích míst v blízkosti cíle a klenutím na symbol „P“ řidiče dovede na nejbližší parkoviště.
Navigace Mio nabízí také cestovní průvodce. Užitečné informace o historických budovách doplněné o fotografie, popisy, otevírací hodiny a kontakty jsou uživatelům k dispozici pro všechna hlavní města Evropy. Uživatel má k dispozici i plánovač výletů a režim pro chodce. V případě zájmu si uživatelé mohou informace o ostatních městech prodloužit.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud