Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové série černobílých tiskáren pro malé kanceláře

Pavel Trousil 03.10.2016

Společnost Canon představila šest nových černobílých multifunkčních tiskáren určených pro malé kanceláře. Uváděné tiskárny mají řadu nových vlastností a funkcí a jsou energeticky úspornější.

Kapitoly článku

Nová kompaktní zařízení typu „vše v jednom“ jsou následníky modelů ze sérií i SENSYS MF210 a i-SENSYS MF220. Nejnovější přírůstky do tiskového portfolia společnosti Canon přináší celou řadu nových funkcí, které umožňují optimalizovat provoz v malých kancelářích.

Canon i-SENSYS MF230 a i-SENSYS MF240 v sobě spojují rychlý černobílý tisk (až 23 stran za minutu u MF230 a až 27 stran za minutu u MF240) s velkokapacitním podavačem až na 250 listů. Součástí nových modelů je i technologie Quick First-Print, která umožňuje rychlé zahájení tisku. Canon i-SENSYS MF240 navíc podporuje oboustranný tisk.

Firmy mohou tisknout z tabletů, notebooků i klasických počítačů. Za takto širokou použitelností stojí podpora bezdrátové komunikace pro technologie, jako je Mopria (operační systém Android), Apple AirPrint, Google Cloud Print nebo aplikace Canon PRINT Business. Modely ze sérií i SENSYS MF230 a MF240 se mohou pochlubit i vylepšenou Wi-Fi konektivitou, která umožňuje připojení k tiskárně z chytrých telefonů nebo prostřednictvím stávající síťové infrastruktury. Standardní součástí dodávky všech zařízení z modelových sérií i SENSYS MF230 a MF240 je také aplikace MF Scan Utility, která umožňuje digitalizaci do PDF formátu podporujícího vyhledávání, připojení skenů k elektronické poště nebo přímé skenování do vybraných cloudových služeb. Modely Canon i-SENSYS MF247dw a MF249dw navíc umožnují skenovat a zasílat elektronickou podobu dokumentů přímo z multifunkční tiskárny, tedy bez nutnosti využívat osobní počítač.

Nové tiskárny disponují úspornými režimy, které pomohou se snížením celkové spotřeby elektrické energie. Součástí nejnovějších zařízení je i nová technologie značky Canon „ECO report“, která umožňuje v reálném čase analyzovat spotřebu papíru i energie a nabídnout tipy pro efektivnější využití zdrojů.  Výhodou sérií i-SENSYS MF230 a MF240 je také podpora automatického vypnutí a pohotovostní režim. Tiskárny ze sérií i-SENSYS MF230 a MF240 budou v prodeji na všech obchodních místech společnosti Canon a u vybraných distributorů od listopadu letošního roku.

 canon-i-sensys-mf232w-nahled

Klíčové vlastnosti:

  • Černobílá tiskárna typu „vše v jednom“ s podporou Wi-Fi a mobilních technologií
  • Rychlý černobílý tisk – až 27 stran za minutu
  • Snadná údržba díky tonerovým kazetám typu „vše v jednom“
  • Nižší spotřeba energie pro podporu udržitelného rozvoje
  • Dotykový displej

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud