Menu

18,5’’ LCD monitor pro domácnost i kancelář

01.04.2010 07:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
18,5’’ LCD monitor pro domácnost i kancelář

18,5’’ LCD monitor pro domácnost i kancelář | foto: CHIP

Společnost BenQ představila cenově dostupný 18,5’’ monitor G925HDA. Tento LCD monitor se zobrazovacím poměrem 16:9 nabízí 5ms odezvu, dynamický kontrastní poměr 40 000 : 1 a je vybaven konektoru D-Sub. Na rozdíl od předchozích modelů je úspornější.

Na monitoru můžete použít zobrazovací režimy “Full” a “Aspect”. Režim “Full” je ideální pro zobrazení ve formátu 16:9, neboť přizpůsobí obsah tak, aby zaplnil celý displej bez okrajů. Režim “Aspect” zase dokáže obraz modifikovat, aby z něj na displeji bylo vždy vidět co nejvíce, a to bez geometrické deformace. Mezi těmito dvěma módy lze přepínat pomocí OSD menu.
Monitor využívá technologii Senseye+foto pro vylepšení obrazu. Tato technologie reguluje jas a podsvícení displeje pro nejčastější uživatelské situace: Standard, Dynamická, Foto, Film a sRGB. LCD monitor G925HDA je již na českém trhu dostupný za cenu 2748 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení