Menu

23“ multitouch monitor pro domácí zábavu

01.12.2010 10:18 | Redakce Chip + Přidat komentář
23“ multitouch monitor pro domácí zábavu

23“ multitouch monitor pro domácí zábavu | foto: CHIP

Firma EIZO NANAO uvedla na český trh 23” monitor T2351W MultiTouch s multi-dotykovou obrazovkou. Tento monitor je určen pro oblast domácí zábavy i profesionální využití, např. při řešení dotykové ovládací konzole v edukativních, informačních nebo řídicích systémech.

T2351W je osazen PVA panelem s rychlou odezvou 7 ms a širokým rozsahem jasu při kontrastním poměru (až 3000:1). Uživatelé ocení též integrované reproduktory. K monitoru je možné snadno připojit kromě PC prakticky jakékoliv externí zařízení, např. HD herní konzole, kamera, přehrávač DVD/Blu-ray, TV Set-Top Box, protože disponuje řadou digitálních a analogových vstupů.

Zajímavou a užitečnou novinkou je režim “Paper”, který nastavuje optimální kontrast a “bílou” pro dosažení min. zrakové námahy při čtení elektronických knih nebo internetových zpráv. Monitor je též vybaven senzorem pro optimální nastavení jasu v různých prostředích, což šetří oči a energii. Kapacitní dotyková fólie „MultiTouch“ dokáže rozpoznat i více prstů uživatele, takže ovládací funkce klasické myši mohou být podstatně rozšířeny o funkce zoom, rotace dvěma prsty apod.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení