Menu

27“ IPS monitor HP se zvukem Beats Audio

10.01.2013 12:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
27“ IPS monitor HP se zvukem Beats Audio

27“ IPS monitor HP se zvukem Beats Audio | foto: CHIP

Společnost HP představila na výstavě CES nový 27“ IPS displej se zabudovaným zvukovým systémem Beats Audio. Zatím jsme jej neslyšeli hrát, ale měl by být v prodeji od února, a to za poměrně příznivou cenu, která se rovná trojnásobku obyčejných pecek od Dr. Dre. Těšíme se na test.

 

 

 

Monitor HP ENVY 27ʺ IPS má zabudované reproduktory směřující nahoru, které podle výrobce zaručují vynikající reprodukci středních a vysokých tónů, stejně jako kvalitních basů. Od monitoru na rozdíl od výrobce nečekáme „zvuk ve studiové kvalitě, který uživatelům umožní poslouchat hudbu přesně tak, jak si přáli sami umělci“, ale pokud by bylo ozvučení alespoň obstojné, byla by to dobrá zpráva, protože kvalitní audiomonitorů na trhu moc není. V kombinaci s 27“ IPS panelem by tak mohl nový monitor od HP představovat dobrý základ domácího multimediálního centra. Navíc má prý rámeček o šířce jen necelých 14 mm. Prozatím nemáme více informací než doporučenou cenu, která by se měla pohybovat okolo 11 490 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení