Menu

4,5hvězdičková aplikace pro čištění paměti mobilu: dočasně v akci na Play

07.08.2020 12:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
4,5hvězdičková aplikace pro čištění paměti mobilu: dočasně v akci na Play

4,5hvězdičková aplikace pro čištění paměti mobilu: dočasně v akci na Play | foto: CHIP

Paměť mobilu se po nějakém čase používání obvykle zaplní. Sám WhatsApp zabírá spoustu paměťové kapacity, k tomu spousta obrázků, videí, další instalace a paměť je plná. O její čištění se postará aplikace pro Android, Cleaner by Augustro.

Často se stejný problém týká nejen počítače, ale také smartphonu. Stará a nepotřebná data se hromadí v paměti rychleji, než stíháme ručně odstraňovat. Mohou to být staré historie komunikace nebo dočasné soubory, ale také nepoužité obrázky nebo jiná média. Pokud se nepotřebné datové smetí pravidelně neodstraňuje, může to mít nepříznivý dopad na výkon zařízení. Nemluvě o tom, že jednoho dne se paměť prostě zaplní.

Chcete-li tomu zabránit, existuje mnoho aplikací, které z mobilních telefonů odstraňují nepotřebné soubory. Obzvlášť efektivní je Cleaner by Augustro – aplikace je v současné době k dispozici zdarma v obchodě Google Play, ušetříte tak 70 Kč. K její specialitě patří vyhrazená funkce pro čištění WhatsApp.

Stáhněte si: Cleaner by Augustro

cleanerbyaugustro-logo

Plná verze: Cleaner by Augustro - Android App 5.0.pro

CHIP hodnotí Dobrý

„Cleaner by Augustro“ je aplikace pro Android, která z vašeho zařízení odstraňuje nepotřebné soubory. Speciální funkcí je pročištění WhatsAppu.

Stáhněte si

 

Výhody
možnost automatického mazání
pročištěn může být i WhatsApp

Cleaner by Augustro: automatický čistič pro Android

cleanerbyaugustro-ilu

Čistící aplikace nabízí mnoho užitečných nástrojů včetně automatického mazání. | Zdroj: Google Play, Cleaner by Augustro

Cleaner by Augustro lze nastavit tak, aby automaticky čistil smartphone od nevyžádaných souborů v určitých intervalech - denně, týdně nebo dokonce každých pět minut. Je také možné, aby čistič zahájil mazání v okamžiku, kdy kapacita dat přesáhne konkrétní zadanou hodnotu. Doporučuje se automatický start od 512 MB, limit si můžete nastavit podle vlastních požadavků.

Další velmi užitečnou funkcí je, že aplikace také může vyčistit WhatsApp. Ten je jednou z nejčastěji používaných aplikací na mnoha smartphonech. Obzvlášť ve skupinových konverzacích se ale sdílí spousta souborů, které se často prohlédnou pouze jednou a poté už nikdy. Postupem času se nahromadí a zbytečně zabírají úložný prostor. Cleaner by Augustro odstraní z konverzací na WhatsApp fotografie a videa. Můžete si vybrat, zda se mají smazat pouze odeslané, pouze přijaté nebo obojí.

Běžně aplikace stojí 70 Kč, dočasně si ji lze stáhnou bezplatně.

Cleaner by Augustro: automatický, praktický, dobrý

V průměru 4,5 hvězdiček z více než sedmi tisíc recenzí v obchodě Play: aplikace má mnoho přesvědčených uživatelů. Automatizace a integrace mazání ve WhatsApp jsou velmi praktické funkce. Před promazáním WhatsAppu se raději přesvědčte, že důležité obrázky nebo videa máte zálohované jinde.

mohlo by vás také zajímat: aplikace pro řidiče – přehledný ukazatel rychlosti pro android

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení