Menu

6TB externí disk Canvio

14.03.2016 11:50 | Pavel Trousil + Přidat komentář
6TB externí disk Canvio

6TB externí disk Canvio | foto: CHIP

Nový externí disk Toshiba Canvio for Desktop nabízí kapacitu až 6 TB, stylové provedení a rychlé rozhraní USB 3.0. 

Externí disk Canvio for Desktop je dostupný v kapacitách 2, 3, 4, 5 a 6 TB. Uchová tak tisíce fotografií, souborů a hudebních nahrávek. Díky technologii USB 3.0 nabízí Canvio for Desktop velmi vysokou rychlost přenosu. Disk je díky kompatibilitě s USB 2.0 možné použít také se starším hardwarem a je předformátován v souborovém systému NTFS. Je dodáván také s ovladačem pro Mac, díky čemuž nemusíte disk přeformátovat, pokud jej budete chtít využít na této platformě.

Na disku je také předinstalován zálohovací software, který poskytuje řadu možností přizpůsobení vlastností zálohování. Můžete naplánovat, kdy bude probíhat automatická záloha vašich souborů a předejít tak ztrátě rodinných fotografií a videí.

Disk je uzavřen ve stylovém univerzálním designovém pouzdře, díky němuž může být použit ve vertikální i horizontální poloze. Kompletní obsah můžete uzamknout heslem a předejít tak neautorizovanému uživateli v přístupu k datům. Disponuje také technologií pro ekologické vypnutí disku, která šetří energii, pokud disk není používán.

Externí disk Canvio for Desktop bude dostupný v černé barvě s kapacitami 2, 3, 4, 5 a 6 TB. Na trhu bude na evropském trhu dostupný v polovině května.

Specifikace produktu   

  • Kapacita: 6 TB, 5 TB, 4 TB, 3 TB, 2 TB1
  • Rozhraní: USB 3.0 (kompatibilní s USB 2.0)
  • Povrchová úprava: černý lesk
  • Rozměry: 167 x 129 x 41 mm
  • Barva: černá
  • Obsah balení: Canvio for Desktop, AC adaptér s kabelem, výměnná hlava zástrčky (EU/VB), USB 3.0 kabel, předinstalovaný software, uživatelský manuál (předinstalovaný na disku)

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení