Menu

7“ tablet s IPS displejem a cenou 5490 Kč

26.09.2012 09:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
7“ tablet s IPS displejem a cenou 5490 Kč

7“ tablet s IPS displejem a cenou 5490 Kč | foto: CHIP

Společnost Satomar rozšířila nabídku LCD tabletů Ainol o dvoujádrový model FLAME, který má IPS displej s HD rozlišením 1 280 × 800 bodů, HDMi výstup, Bluetooth modul a zajímavou cenu.

LCD tablet Ainol Novo 7 FLAME se může pochlubit IPS displejem s rozlišením 1 280 × 800 bodů, tedy stejným, jako má například Google Nexus 7 nebo Huawei MediaPad. Tablet zle také připojit pomocí HDMI rozhraní k televizoru. Sledovat tak můžete videa až ve Full HD rozlišení, stejně jako si na velké úhlopříčce zahrát svoji oblíbenou hru.

Kromě HDMI portu najdete na tabletu ještě slot pro microSD kartu, kterou můžete rozšířit základní 16GB kapacitu až o dalších 32 GB. Nechybí ani konektor pro sluchátka a nabíječku. Na zadní straně pak najdete 5Mpx videokameru doplněnou přisvětlovací diodou/bleskem, pro videohovory pak slouží přední 2Mpx kamera.

O svižný chod se stará dvoujádrový ARM procesor Cortex A9 taktovaný na 1,5 GHz, jehož součástí jsou i dvě grafická jádra Mali400. Díky 5000mAh baterii lze podle výrobce s tabletem pracovat kolem 10 hodin, při přehrávání hudby s vypnutým displejem pak tablet vydrží až kolem 20 hodin v provozu. Novinkou je u tabletů Ainol i integrovaný Bluetooth modul. Tablet je dodáván v kompletní české

Doporučená cena vč. DPH a je 5 490 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení