Menu

71 záplat od Microsoftu

10.12.2015 22:58 | Karel Kovar + Přidat komentář
71 záplat od Microsoftu

71 záplat od Microsoftu | foto: CHIP

Pravidelná dávka záplat se kromě Windows tentokrát nevyhnula ani novému prohlížeči Egde a jako obvykle ani kancelářskému balíku Office. 

Po masivní vlně aktualizací Adobe Flash přichází se svými záplatami i Microsoft. A rozhodně se nevyplácí váhat, protože tentokrát je v produktech Microsoftu opraveno 71 zranitelností. Základem jsou pochopitelně záplaty pro Windows a Microsoft Office, zbystřit pozornost by ale měli i uživatelé Internet Exploreru. V něm je totiž opraveno 30 kritických chyb, včetně možnosti vzdáleného spuštění kódu. Poněkud překvapivě balík záplat obsahoval opravy chyb i pro nový prohlížeč Edge, Silverlight a serverové OS Microsoftu (Windows Server2008 a2012).

Balík oprav na běžném uživatelském OS (například na Windows 7 či 8) narostl na cca 170 MB, ale jeho instalaci rozhodně doporučujeme.

Další podrobnosti najdete na webu TheRegister na adrese http://www.theregister.co.uk/2015/12/08/patch_tuesday_december2015/

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení