Menu

8palcový tablet Miix 2 s Windows 8

03.12.2013 10:40 | Pavel Trousil + Přidat komentář
8palcový tablet Miix 2 s Windows 8

8palcový tablet Miix 2 s Windows 8 | foto: CHIP

Lenovo rozšiřuje své portfolio svých tabletů o 8“ model Lenovo Miix 2. Jde o vícerežimové zařízení s Windows 8.1, které má čtyřjádrový procesor Intel a IPS displej. K zařízení můžete dokoupit dotykové pero a odnímatelný kryt.

lenovo-miix-2-a-nahled

8“ tablet Lenovo Miix 2 je tenký jen 8,35 mm a má hmotnost 350 g. Multidotykový IPS displej s poměrem stran 16:10 nabízí rozlišení 800 × 1280. Tablet, vybavený dvěma kamerami, jednou 2megapixelovou vpředu a jednou 5megapixelovou vzadu. Na tabletu je předinstalovaný systém Windows 8.1.

Lenovo Miix 2 uvnitř skrývá výkonný čtyřarový procesor Intel Bay Trail-T Quad Core postavený na architektuře Intel Atom S a integrovanou grafiku Intel HD Graphics (Gen7) s technologií Clear Video HD pro plynulé přehrávání videa. Kapacita flash disku je až 128 GB a je rozšiřitelná pomocí microSD karet o 32 GB. Vybrané modely disponují také integrovaným 3G modemem.

lenovo-miix-2-b-nahled

Lenovo Miix 2 je dodáván s předinstalovaným balíkem Microsoft Office Home & Student 2013, který umožňuje uživatelům snadno prohlížet, upravovat a spravovat své dokumenty. Tablet nabízí také možnost použití dotykového pera a odnímatelného krytu. Kryt chrání nejen displej, když není v provozu, ale slouží i jako stojan při zobrazení obsahu. Lenovo Miix 2 bude na českém trhu dostupný za cenu od 9 499 Kč s DPH.

lenovo-miix-2-pouzdro-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení