Menu

99mobile sází na paušální zákazníky

30.05.2013 14:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
99mobile sází na paušální zákazníky

99mobile sází na paušální zákazníky | foto: CHIP

Na trh vstupuje nový virtuální mobilní operátor 99mobile. Nabízí minutu volání za 1,49 Kč a stavět bude na paušálních zákaznících. Funguje v síti společnosti T-Mobile.

 

 

Za virtuálním operátorem 99mobile stojí společnost Maxprogres mobile, s.r.o., která svou nabídku spouští 31. května. Nabízí tarify bez úvazku, které dále rozděluje do čtyř kategorií: nejlevnější s názvem Poslouchám, stojí 49 Kč měsíčně a nejlépe ho využijí ti, kteří hovory spíše přijímají. Nabídka pokračuje vzestupně s tarifem Občas si brnknu za 149 Kč, Mluvím za 249 Kč a nakonec Volám více za 399 Kč měsíčně: Maxprogres mobile při stanovení cen vycházel z vlastního průzkumu trhu, z kterého mu vyplynulo, že více než 74 % zákazníků je ochotno utratit za mobilní služby do 500 Kč měsíčně, a dále že 56 % zákazníků stále nevyužívá datové tarify. Proto vsadil na nižší minutové ceny a možnost dokoupit datové balíčky.

Na první pohled lákavou nabídku trochu kazí aktivační poplatek 49 Kč a také poplatek za přenos čísla ve výši 299 Kč. Nový zákazník bude platit i za kurýra, který mu doručí SIM kartu a podepíše s ním smlouvu. Do mínusů je potřeba zahrnout také tarifikaci 60+60, čímž oproti stávajícím virtuálům trochu ztrácí. Naopak cenou 1,49 Kč za minutu volání a dokonce 0,49 Kč za volání do vlastní sítě bude lákat zákazníky, kteří dávají přednost tradičnímu telefonování před datovými službami.

 

Hlasové tarify 99mobile
Hlasové tarify 99mobile
Datové tarify 99mobile
Datové tarify 99mobile

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení