Menu

Acer Iconia Tab 8 – tablet s 8" Full HD displejem a kovovým tělem

30.05.2014 14:17 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Acer Iconia Tab 8 – tablet s 8" Full HD displejem a kovovým tělem

Acer Iconia Tab 8 – tablet s 8" Full HD displejem a kovovým tělem | foto: CHIP

Acer Acer Iconia Tab 8, snadno přenosný 8" tablet s Full HD displejem s technologiemi IPS a čtyřjádrovým procesorem Intel Atom. Může se pochlubit elegantním designem s kovovým zadním krytem a tenkým profilem.

iconia-tab-8-key-visual-nahled

Acer Iconia Tab 8 je vybaven 8" Full HD (1 920 × 1 200 px) displejem s technologií IPS, díky kterému jsou hry, fotky, videa i webové stránky ostré a realistické i při pohledu z širokého úhlu. O další vylepšení se postarala technologie Zero Air Gap, která snižuje odrazivost světla, přináší vyšší kontrast a jasnější a ostřejší obraz, stejně jako jeho lepší čitelnost na slunci. Displej tabletu Acer Iconia Tab 8 je rovněž opatřen povrchovou úpravou zabraňující ulpívání otisků prstů. Tablet je také vybaven dvěma reproduktory.

iconia-tab-8-a1-840fhd-12-nahled

Díky čtyřjádrovému procesoru Intel Atom Z3745 poběží podle výrobce na tabletu Acer Iconia Tab 8 vše plynule a na jedno nabití baterie přitom tablet vydrží až 7,5 hodiny. Běží na systému Android 4.4 (KitKat) a je vybaven funkcí Acer Touch WakeApp, která umožňuje rychlé probuzení tabletu dotykovým gestem. Acer Iconia Tab 8 se stará o připojení k síti prostřednictvím Wi-Fi.

iconia-tab-8-a1-840fhd-wp-09-nahled

Tablet se může se pochlubit eloxovaným stříbrným kovovým zadním krytem, profilem tenkým 8,5 mm a nízkou hmotností 360 g. Je vybaven slotem pro paměťové karty MicroSD, který umožňuje navýšení celkové kapacity úložiště. Tablet Acer Iconia Tab 8 bude možné zakoupit koncem července za cenu 5 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení