Menu

Acer předvedl 15,6" notebook Swift 5 s hmotností pod jedno kilo

25.05.2018 12:13 | Milan Loucký + Přidat komentář
Acer předvedl 15,6" notebook Swift 5 s hmotností pod jedno kilo

Acer předvedl 15,6" notebook Swift 5 s hmotností pod jedno kilo | foto: CHIP

Nový notebook Swift 5 byl navržen pro uživatele vyžadující přenositelnost, vysoký výkon a stylový vzhled. Elegantní tělo s 15,6" displejem má hmotnost pod jedno kilo a je ideální pro ty, co jsou stále na cestách.

Dotykový Full HD IPS displej notebooku Swift 5 s mimořádně tenkými rámečky jen 5,87 mm širokými poskytuje neuvěřitelný 87,6% poměr obrazovky k tělu. Swift 5 je vybaven technologií Acer Color Intelligence, která dynamicky v reálném čase optimalizuje barvu a jas obrazovky bez ořezávání či přesaturování, zatímco technologie Acer BluelightShield umožňuje úpravu míry vyzařování modrého světla z obrazovky pro delší dobu používání.

acer-swift-5-04 Model Swift 5 je zkonstruován z pokročilých materiálů včetně ultralehkých slitin hořčíku a lithia pro horní a spodní kryt a slitiny hořčíku a hliníku pro mimořádnou odolnost opěrky rukou. Díky LED podsvícení klávesnice mohou uživatelé pracovat i za šera a v noci.

Acer Swift 5 poháněný nejnovějšími procesory Intel nabízí mimořádně svižnou práci s rychlou odezvou a výdrž na baterii dostačující na celý pracovní den. Swift 5 je vybaven 2×2 802.11ac Wi-Fi kartou Intel Wireless-AC 9560, která nabízí gigabitovou propustnost pro lepší streamování, sdílení, komunikaci a herní zážitky.

Až 1TB SSD úložiště a až 16 GB paměti DDR4 se stará o to, aby byl systém rychlý a s okamžitou odezvou, zatímco bohaté možnosti připojení poskytuje jeden port USB 3.1 typ C Gen 2 (přenosová rychlost 10 Gb/s, podpora Power Delivery a výstupu na monitor), dva USB 3.1 typ A (jeden neustále napájený), port HDMI a čtečka karet SD. Swift 5 podporuje prostřednictvím čtečky otisků prstů funkci Windows Hello a umožňuje tak uživatelům přihlašování k jejich účtům rychleji a bezpečněji.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení