Menu

AirLive NAS-235

04.11.2010 07:38 | Redakce Chip + Přidat komentář
AirLive NAS-235

AirLive NAS-235 | foto: CHIP

AirLive představuje síťové úložiště AirLive NAS-235 pro 2 disky, který umožňuje uživatelům zálohovat a sdílet jejich data rychleji a jednodušeji.

AirLive NAS-235 podporuje sdílení a ukládání dat, včetně audio streamingu z iTunes, video streamingu a má vestavěný BitTorentového klienta a FTP a HTTP klienty pro stahování při vypnutém počítači. Se zařízením AirLive WN-200USB, což je Wi-Fi adaptér, se AirLive NAS-235 stane bezdrátovým serverem až pro dva 3.5” SATA HDD.
AirLive NAS-235 obsahuje dvouúrovňovou funkci sdílení souborů, která umožňuje uživateli definovat privátní soubory a soubory, které lze sdílet s ostatními uživateli. S podporou RAID 0 a 1 (stripování a zrcadlení) tento server optimalizuje kapacitu využití disků a předchází ztrátě dat způsobených chybou disku.
Jak již bylo zmíněno je v zařízení vestavěný BitTorrent klient, který umožní uživateli stahování obsahu internetu, aniž by musel být spuštěný počítač.
AirLive NAS-235 je dodáván s inteligentním softwarem, který umožňuje nastavení mnoha parametrů jako automatické vypnutí, restart nebo automatické zálohování dat.
Více informací o tomto produktu: http://cz.airlive.com/product/product_3.jsp?pdid=PD1285051355265

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení