Menu

Airlive uvedla 2Mpx venkovní síťovou kameru OD-2060HD

01.02.2012 10:59 | Redakce Chip + Přidat komentář
Airlive uvedla 2Mpx venkovní síťovou kameru OD-2060HD

Airlive uvedla 2Mpx venkovní síťovou kameru OD-2060HD | foto: CHIP

Společnost AirLive představila špičkovou 2Mpx venkovní PTZ (pan-tilt-zoom) síťovou kameru OD-2060HD. Kamera je odolná proti nepřízni počasí i nárazům (standard IP66), přesto nabízí až 30 snímků za sekundu při rozlišení 1080p.

Hlavní výhodou použití vysokého rozlišení u dohledových systémů jsou vyšší detaily záznamu, které přijdou vhod například v rámci identifikace SPZ a rozpoznání lidí. Díky funkci PTZ může kamera pokrýt větší oblast, takže může být použita například na parkoviště, sklady, budovy, stavby a další aplikace.

AirLive OD-2060HD je pan-tilt CMOS IP kamera vybavená automatickým snímatelným mechanickým IR-cut filtrem. S externím zdrojem infračerveného světla může OD-2060HD stále zachytit jasný obraz v tmavém prostředí. Tvrzený kryt zajišťuje a chrání AirLive OD-2060HD před případnými fyzickými útoky i nepřízní počasí. Díky možnosti panoramatického zobrazení a robustnímu krytu je AirLive OD-2060HD nejlepší zvolit pro otevřené a veřejné prostory a oblasti dohledu.

AirLive OD-2060HD podporuje také monitorovací software CamPro Express, který je součástí dodávky a umožňuje prohlížet i nahrávat záznam z více kamer najednou. Pomocí několika AirLive OD-2060HD a CamPro Express si tak lze vytvořit komplexní dohledovou síť.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení