Menu

Aktualizace navigace TomTom prostřednictvím firemního nástroje

15.10.2016 11:23 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Aktualizace navigace TomTom prostřednictvím firemního nástroje

Aktualizace navigace TomTom prostřednictvím firemního nástroje | foto: CHIP

Aby byla automobilová navigace TomTom schopna poskytnout vám vždy ty nejnovější funkce, je potřeba, aby byla vybavena nejnovějším softwarem. 

Získáte ho prostřednictvím dvou různých nástrojů od výrobce TomTom. Který je ten správný, to zjistíte až na stránce nápovědy společnosti TomTom poté, co zde zadáte svůj model. Pokud vám TomTom doporučí program TomTom Home (stáhnete ho ZDE), nainstalujte ho a připojte navigační zařízení k počítači pomocí USB kabelu. Po spuštění programu nejprve vytvořte zálohu celé navigace pomocí kliknutí na ikonu »Zálohování a obnovení«, na kterou se dostanete po kliknutí na »Více«. Poté postupujte podle pokynů a zálohujte obsah na pevný disk počítače. Pak se vraťte do hlavní nabídky a zvolte »Aktualizovat mé zařízení«. Je-li dostupná nová verze softwaru navigace, stáhněte ji kliknutím na »Stáhnout aktualizace«. Poté klikněte na tlačítko »Dokončit«, přejděte v hlavní nabídce na odpojení zařízení – a tím je aktualizace ukončena.

Uživatelé některých tipů navigací TomTom mohou k jejich aktualizaci použít program MyDrive Connect, který také najdete na stránkách společnosti TomTom. Po instalaci tohoto programu můžete navigaci připojit k počítači a musíte se přihlásit pod svou e-mailovou adresou a heslem. Následně v levé horní části okna aplikace přejděte na »Můj obsah« a potom na »Vybrané aktualizace«. Poté aktualizaci potvrďte a počkejte, až bude dokončena. Pak můžete zařízení odpojit a získáte nové funkce a možnosti.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení