Menu

Aktualizace WhatsAppu: nová verze opravuje nepříjemnou chybu v průběhu mazání

30.06.2022 17:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Aktualizace WhatsAppu: nová verze opravuje nepříjemnou chybu v průběhu mazání

Aktualizace WhatsAppu: nová verze opravuje nepříjemnou chybu v průběhu mazání | foto: Christian Wiediger/Unsplash

WhatsApp před několika dny vydal novou aktualizaci. Pozitivní zpráva pro uživatele je, že opravuje nepříjemnou chybu, která se projevovala při mazání chatů.

Nejnovější beta verze aplikace WhatsApp má číselné označení 2.22.14.12. WhatsApp ji uvolnil v rámci programu Google Play Beta Program. Kromě některých vylepšení výkonu také opravuje nepříjemnou chybu, na kterou si už delší dobu stěžovalo mnoho uživatelů.

Podle informací se uživatelé často setkávali s problémy při mazáni chatů. Jakmile ukazatel průběhu procesu mazání dosáhl úrovně 100 %, došlo k jeho zaseknutí a chat nebylo možné odstranit. Nová aktualizace by měla tuto nepříjemnost odstranit.

WhatsApp: problém s mazáním chatů byl už dříve

wa-delete

Proces mazání chatů zamrzával ve stavu 100 %. WhatsApp se s tím potýkal už dříve a dokonce to vypadalo, že problém odstranil. Objevil se ale znovu. | Zdroj: Wabetainfo.com

Velmi zajímavé je, že stejná chyba trápila uživatele už v dřívější beta verzi oblíbeného messengeru. V aktualizaci na verzi 2.22.14.3 byla odstraněna. Ve verzi 2.22.14.5 se ale zřejmě objevovala častěji. Nyní by zmíněný problém měl být konečně vyřešen.

Před nějakou dobou WhatsApp představil v beta verzi další zajímavou funkci. Jde o malé kruhové symboly, které se objevují u zpráv. Mají indikovat, že zpráva je odpovědí na aktuální příspěvek v chatu. Jde sice o drobný doplněk, který by ale do budoucna mohl do komunikačních vláken vnést více řádu. Na první pohled bude patrné, na co se ve své reakci příjemce odkazuje.

Zdroj: WABetaInfo

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení