Menu

Aktualizace Zoner Photo Studia X

21.03.2017 08:08 | Martin Kučera + Přidat komentář
Aktualizace Zoner Photo Studia X

Aktualizace Zoner Photo Studia X | foto: CHIP

Zoner Photo Studio X přináší jarní aktualizaci s novými funkcemi i službami.

V rámci předplacené licence produktu Zoner Photo Studio X si mohou uživatelé ve všech jazykových mutacích stáhnout jarní aktualizaci, která přináší zásadní zlepšení v práci s výběry pomocí štětcových filtrů a v nových možnostech postupného zpřesňování výběru. Díky tomu se výrazně usnadní jak dílčí úpravy na snímku tak i práce ve více vrstvách při přenášení objektů. Výrazný posun zaznamenala i oblíbená funkce automatického zlepšení fotografií a rychlých úprav.

Další novinku lze najít při práci s tracklogy v mapách, které lze nyní manuálně upravovat. Zoner také představil nového partnera, který pro firmu vyrábí papírové fotografie a různé reklamní a upomínkové předměty s fotografiemi.

Přes výhrady tradičních uživatelů ZPS k modelu ročních přeplacených licence zástupci Zoneru vyvrátili možný odliv zákazníků a naopak si pochvalovali zájem zákazníků na nových trzích. Nejrychleji rostoucím odbytištěm je pro Zoner sousední Německo.

Majitelé dvou posledních verzí ZPS 17 a 18 mohou na předplacený model licence přejít za zvýhodněných podmínek, než vyprší jejich dvouletá technická podpora. Více na www.zoner.cz >>

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení